Адреса:
ул. Академика Янгеля, 59, Винница, Винницкая область, 21000
Телефон:
+38 (0432) 61-65-63
Електронна пошта:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
2008
Акредитація:
Акредитовано

Додаткова інформація

Вінницький кооперативний інститут – навчальний заклад, історія якого сягає у глибину минулого століття. Декілька разів змінювалася його назва, закривалися одні спеціальності та відкривалися інші. Але він завжди виконував свою функцію – сприяв розвитку споживчої кооперації та кооперативної освіти на Поділлі. За роки свого існування навчальний заклад підготував понад 40 тисяч спеціалістів.

Діяльність навчального закладу базується на впровадженні особливої моделі навчання, яка відповідає сучасним процесам у галузі споживчої кооперації та інших сферах економіки України. Освітні послуги інституту є основою для розробки та обґрунтування рішень з управління виробництвом і господарською діяльністю у системі споживчої кооперації України, яка входить до Міжнародного кооперативного альянсу.

Кооперативний інститут визначив своїми орієнтирами входження до освітянського та наукового простору Європи і модернізує освітню діяльність згідно з європейськими вимогами. Потенціал інституту дозволяє формувати основи багатоступеневої підготовки фахівців, впроваджувати сучасні технології та новітні методики освіти у навчальний процес.

Місія діяльності інституту полягає в якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах найвищого рівня, забезпеченні підприємств та організацій споживчої кооперації кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку людини, як особистості, завдяки системному використанню в навчально-виховному процесі передових освітніх технологій.

Під впливом загальних змін постійно відбуваються інтенсивні пошуки шляхів підвищення ефективності наукових досліджень. Відкриття нових спеціальностей в інституті вимагає створення нових структур, покращення координації наукової діяльності, перегляду тематики досліджень, зміцнення інтелектуального потенціалу, вдосконалення інформаційного та фінансового забезпечення, адаптації наукової діяльності до нових умов.

У перспективі діяльності навчального закладу – відкриття нових спеціальностей, будівництво нового навчального корпусу,  конференц-залу, реконструкція гуртожитку, створення нових лекційних аудиторій та проведення модернізації комп’ютерних лабораторій.

Сьогодні у стінах Вінницького кооперативного інституту, що має високий рейтинг і сталий авторитет у регіоні, формується світоглядна позиція та ціннісні орієнтири тисяч майбутніх громадян України, молодим людям надаються широкі можливості для оволодіння основами наук, створено умови для гармонійного розвитку та професійного самовдосконалення, а освіта  спрямована на виховання нового покоління українців і створення умов для повного розкриття та утвердження національної самосвідомості через творчу й активну особисту ініціативу.

Будуймо майбутнє разом!

 

Відгуки (1)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1

Приватний заклад вищої освіти Академія кіно та нових медіа
Запрошую на навчання майбутніх абітурієнтів !
За консультацією звертайтесь https://osvitavukraini.com/kursy/mista/entry/view/2584-pryvatnyi-zaklad-vyshchoi-osvity-akademiia-kino-ta-novykh-...

Приватний заклад вищої освіти Академія кіно та нових медіа
Запрошую на навчання майбутніх абітурієнтів !
За консультацією звертайтесь https://osvitavukraini.com/kursy/mista/entry/view/2584-pryvatnyi-zaklad-vyshchoi-osvity-akademiia-kino-ta-novykh-media

Read More
  1. 5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.