Рекомендовано
Адреса:
вул. О.М. Макарова, 27, Дніпро, Дніпропетровська область, 49089, Україна
Телефон:
+38 (056) 792-36-22, приймальна директора, +38 (056) 734-07-99, приймальна комісія,
Електронна пошта:
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Відокремлений структурний підрозділ закладу вищої освіти
Форма навчання:
Денна
Рік заснування:
25 жовтня 1944 року
Керівник закладу освіти:
Романовський Олександр Михайлович

Додаткова інформація

calendar 3 f

 

Спеціальності:

Механічне відділення:

 • Спеціальність:

134 Авіаційна  та ракетно-космічна  техніка:

напрями:

 • Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів
 • Безпілотні літальні апарати

Фаховий молодший бакалавр з авіаційної та ракетно-космічної техніки бере участь у розробці та виготовленні ракетно-космічної техніки, працюючи  в конструкторських бюро, проєктних, наукових та випробувальних установах машинобудівної галузі.  Безпілотні літальні апарати – освітньо-професійна програма, що зорієнтована на підготовку спеціалістів з виробництва, обслуговування та експлуатації БПЛА. Випускники спеціальності після закінчення коледжу можуть працевлаштовуватися на підприємства, що виготовляють, обслуговують та експлуатують БПЛА для військових, агрономічних, поштових та інших потреб. 

 • Спеціальність:

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Фаховий молодший бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки виконує роботи з монтажу, налагодження, експлуатації, ремонту та випробування електроустаткування, автоматизації технологічних комплексів.

Відділення комп’ютерних технологій та систем

 • Спеціальність:

131 Прикладна механіка

напрям:

 • Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів

Фаховий молодший бакалавр з прикладної механіки працює на посадах, пов’язаних з технічним обслуговуванням, ремонтом і налагодженням механічних, пневматичних, гідравлічних систем верстатів з числовим програмним управлінням, робототехнічних комплексів.

 • Спеціальність:

133 Галузеве машинобудування:

напрями:

 • Комп’ютерні технології  в машинобудуванні
 • Технологія обробки матеріалів на станках та автоматичних лініях

Фаховий молодший бакалавр з галузевого машинобудування працює на посадах, пов’язаних з організацією виробництва, тобто забезпечує розробку технологічних процесів виробництва. Фахівець з комп’ютерних технологій в машинобудуванні вміє планувати, проєктувати, програмувати, моделювати, створювати вироби у галузі машинобудування. Може обіймати посади: фахівець з інформаційних технологій, фахівець з комп’ютерної графіки, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення, технолог, програміст для верстатів з ЧПК.

 • Спеціальність

071 Облік і оподаткування 

Фаховий молодший бакалавр з обліку та оподаткування може працювати у фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділах організацій, підприємств і установ різних напрямків діяльності та форм власності.

 • Спеціальність

123 Комп’ютерна інженерія

Фаховий молодший бакалавр з комп’ютерної інженерії виконує монтаж, технічне обслуговування та ремонт комп’ютерної техніки, налагодження та експлуатацію комп’ютерних систем і мереж, системного та прикладного програмного забезпечення; може працювати у державних і комерційних установах, обіймати посади системного адміністратора, техніка та начальника зміни обчислюваного центру, електромеханіка засобів автоматики та приладів технологічного устаткування тощо.

Відділення комп’ютерної  та програмної інженерії

 • Спеціальність

121 Інженерія програмного забезпечення

Фаховий молодший бакалавр з інженерії програмного забезпечення працює у державних та комерційних установах і організаціях, де використовується комп’ютерна техніка, на посадах техніка інформаційно-обчислювального центру, операціоніста, виконує обробку даних із використанням програмного забезпечення; бере участь у створенні, коригуванні, документуванні та експлуатації прикладного та системного програмного забезпечення.

На базі коледжу працюють підготовчі курси з української мови та математики, по закінченню яких абітурієнти мають додаткові бали при вступі на всі спеціальності.

У коледжі є спортивний, гімнастичний і тренажерний зали, працюють спортивні секції різних напрямів.

Діє студентський театр естрадної мініатюри, студентське конструкторське бюро.

У коледжі організовані виставка ракетної техніки, музей історії коледжу та світлиця-музей «Українська минувшина».

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

 1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.