Рекомендовано
Адреса:
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії (Інглезі), 4-6, Одеса, Одеська область, 65070, Україна
Телефон:
+38 (048) 793-20-17, +38 (048) 793-21-14, +38 (048) 793-20-13, +38 (048) 793-20-09
Електронна пошта:
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1945
Акредитація:
ІІІ-IV
Керівник навчального закладу:
Квач Ярослав Петрович

Додаткова інформація

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ З 14 ЛИПНЯ ПО 23 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

Одеський торговельно-економічний інститут є структурним підрозділом Київського національного торговельно-економічного університету.  Навчання здійснюється за кошти державного бюджету та за кошти фізичних і юридичних осіб за галузями знань 07 «Управління та адміністрування», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 03 «Гуманітарні науки» для здобуття ступенів:

«БАКАЛАВР»

Денна та заочна форми навчання за спеціальностями:
   
 ✔ 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 
 ✔ 073 «Менеджмент» 

✔ 051 «Економіка»

✔ 035 «Філологія»

 «МАГІСТР»

Денна та заочна форми навчання за спеціальностями: 
   ✔ 071 «Облік і оподаткування» 
   ✔ 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»


  Для вступу на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (11 класів, термін навчання – 1 рік 10 місяців) прийом на навчання здійснюється за спеціальністю«Фінанси, банківська справа та страхування» на основі співбесіди, вступних іспитів або на конкурсній основі за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, отриманими у 2018, 2019, 2020 та 2021 роках з навчальних предметів: українська мова та література, математика або історія України або іноземна мова (англійська мова; французька мова; німецька мова; іспанська мова). Прийом документів проводиться з 14 липня по 23 липня 2021 р.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (11 класів, термін навчання – 3 роки 10 місяців) прийом на навчання на бюджетній основі здійснюється на основі співбесіди, вступних іспитів або на конкурсній основі за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, отриманими у 2018, 2019, 2020 та 2021 роках з навчальних предметів: українська мова та література, математика (обов’язково), історія України або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія (за вибором). Для спеціальності 035 «Філологія»: українська мова та література, іноземна мова (англійська мова) (обов’язково), історія України або математика або біологія або географія або фізика або хімія (за вибором).

Прийом на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснюється за сертифікатами з навчальних предметів: українська мова та література, історія України (обов’язково), математика або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія (за вибором). Для спеціальності 035 «Філологія»: українська мова та література, іноземна мова (англійська мова) (обов’язково), історія України або математика або біологія або географія або фізика або хімія (за вибором). 

Прийом документів проводиться з 14 липня по 23 липня 2021 року.
  

Для вступу на навчання за кошти державного бюджету мінімальний бал кожного предмету ЗНО не може бути нижче 125 балів, за кошти юридичних та фізичних осіб – не нижче 100 балів.

Для вступу для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра, ОС молодшого бакалавра (термін навчання – 1 рік 10 місяців) прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання на конкурсній основі у формі фахового вступного випробування та за наявності сертифікатів ЗНО з української мови та літератури (перший предмет) та математики або історії України або іноземної мови або біології або географії або фізики або хімії (другий предмет). Прийом документів проводиться з 14 липня по 23 липня 2021 року (І сесія), з 26 липня по 21 серпня 2021 року (ІІ сесія), з 23 серпня по 18 вересня 2021 року (ІІІ сесія) та з 20 вересня по 20 листопада 2021 року (ІV, заочна сесія).
   
  Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ОР «бакалавр» або ОКР «спеціаліст» (термін навчання – 1 рік 4місяців) прийом здійснюється на денну форму навчання на конкурсній основі у формі фахового вступного випробування та за наявності сертифікату ЗНО з іноземної мови. Прийом документів проводиться з 05 липня  до 22 липня 2020 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра осіб, на основі здобутого ступеня вищої освіти або ОКР спеціаласта (термін навчання – 1 рік 4місяців) прийом здійснюється за кошти фізичних та/або юридичних осіб на денну та заочну форми навчання на конкурсній основі у формі  єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування. Прийом документів проводиться з 15 липня по 23 липня 2021 року (основний етап),  з 26 липня по 20 листопада 2021 року (додаткові етапи). 


 В інституті створені сучасні умови для успішного навчання та змістовного активного відпочинку: комфортний гуртожиток, зручна транспортна розв´язка, спортивні секції, студентська їдальня «Шкварка». Навчання на факультеті проводяться за новітніми методиками в аудиторіях із найсучаснішим обладнанням. При кафедрах діють 8 комп’ютерних класів, обладнаних сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Студенти мають можливість працювати у локальних комп’ютерних мережах і у всесвітній мережі Internet. Налагоджено співробітництво та студентський обмін з вищими навчальними закладами Польщи, Чехії та Словакії.

Здійснюється прийом іноземних студентів.

На базі інституту створено Одеський фінансово-економічний коледж, який здійснює прийом за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітніми ступенями фаховий молодший бакалавр, молодший бакалавр і за спеціальністю 051 «Економіка»  бакалавр.

Випускники коледжу приймаються на 3 курс інституту, де продовжують навчання та здобувають вищу освіту.

 

32857 переглядів

Відгуки (8)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Учёба проходит с большим удовольствием и интересом. Интересные и понятные лекции, грамотные преподаватели, которые доносят материал так, что сразу всё понятно. Сессии сдавать не сложно если лекции слушал.

This comment was minimized by the moderator on the site

Учусь в этом университете. Через год заканчиваю обучение. Это мое второе высшее образование, то есть мне есть с чем сравнить. Преподаватели - настоящие профи. Они делятся своими знаниями и бесценным практическим опытом. Что касается материального...

Учусь в этом университете. Через год заканчиваю обучение. Это мое второе высшее образование, то есть мне есть с чем сравнить. Преподаватели - настоящие профи. Они делятся своими знаниями и бесценным практическим опытом. Что касается материального оснащения, то здесь есть все необходимое: электронная библиотека (книги, лекции, научные статьи), аудиторный фонд, проекторы (для лекций в виде презентаций) и т.д. Учиться очень интересно.

Read More
This comment was minimized by the moderator on the site

Доволен выбранной профессией и учебой в университете.

This comment was minimized by the moderator on the site

Универ огонь, обучаюсь третий год. Все даётся легко, преподаватели качественно обучают. Всем моим друзьям рекомендовал этот университет.

This comment was minimized by the moderator on the site

Учеба нравиться, преподаватели все сильные, профессионалы своего дела! Преподы знания дают и требуют их в должном количестве, студентов заставляют думать. При этом у меня времени хватает и на друзей, и на личную жизнь, главное правильно...

Учеба нравиться, преподаватели все сильные, профессионалы своего дела! Преподы знания дают и требуют их в должном количестве, студентов заставляют думать. При этом у меня времени хватает и на друзей, и на личную жизнь, главное правильно распределить. Общежитие нормальное, все бытовые условия есть, во всяком случае, не хуже чем у других вузов. Так что дерзайте!

Read More
This comment was minimized by the moderator on the site

Подобалося навчатися. Залишились позитивні враження. Зручне розташування, поруч гуртожиток.

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Здравствуй, если ли какие-то минусы в учебе и проживании ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрий день, є шанс мені поступити на контракт, якщо бали мінімальні?

Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.