Рекомендовано
Адреса:
вул. Пирогова, 56, Вінниця, Вінницька область, 21018, Україна
Телефон:
(0432) 553 910; (0432) 660 223; (0432) 553 748
Електронна пошта:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
денна (за кошти державного бюджету, за кошти фізичних та юридичних осіб та за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів); заочна (за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» – за кошти фізичних та юридичних осіб)
Рік заснування:
1921
Акредитація:
IV
Керівник закладу освіти:
д.мед.наук, проф. Василь Максимович Мороз

Додаткова інформація

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова

Історія Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова тісно переплетена з історією освіти і культури Вінниччини. Багато віх пройдено від року створення Вінницького фармацевтичного інституту (1921 р.) до Вінницького національного медичного інституту (1934 р.), від присвоєння ім’я славетного хірурга Миколи Пирогова (1960 р.) до надання закладу Указом Президента України статусу національного (2002 р.). 1960 року Вінницькому державному медичному інституту присвоєно ім’я М.І.Пирогова, за високі досягнення та вклад у розвиток вищої медичної освіти колектив інституту 1984 року нагороджено  орденом «Знак Пошани». 1994 року Вінницькому державному медінституту було надано статус університету. 2003 року колектив університету нагороджено Грамотою Кабінету Міністрів України.

З 1988 року університет очолює доктор медичних наук, професор Мороз Василь Максимович, Герой України, академік НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, член міжнародного товариства з вивчення мозку, президент Міжнародної академії інтегративної антропології.

Сьогодні в університеті на шести факультетах навчається понад 8500 здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання, у тому числі більше 2500 іноземних. Університет здійснює підготовку магістрів за спеціальностями: «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація». На 55 кращих клінічних базах міст Вінниці і Хмельницького проходять підвищення кваліфікації до 1500 лікарів, понад 100 клінічних ординаторів, які навчаються на різних формах післядипломного вдосконалення.

Для забезпечення мобільності навчальний процес організовано з урахуванням сучасних європейських стандартів. Університетом встановлені зв’язки та укладені угоди з навчальними закладами Німеччини, Італії, Франції, США, якими передбачено обмін здобувачами і викладачами, стажування на робочих місцях, проведення спільних науково-дослідних робіт з актуальних для України проблем медицини. Налагоджене міжнародне наукове співробітництво з кафедрами та лабораторіями медичних факультетів університетів України, Австрії, Азербайджану, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Росії, Чехії.

В університеті працює аспірантура та докторантура, функціонують 4 спеціалізованих вчених ради, сертифіковано 12 науково-дослідних лабораторій, виходять друком п’ять наукових журналів, які включені до переліку ДАК України та наукометричних баз.

Для гармонійного розвитку молоді працюють студентське наукове товариство (об’єднує 64 наукових гуртки), студентський клуб, колективи художньої самодіяльності, з них 7 – народні, команди КВК, спортивний клуб (об’єднує 12 видів спорту). Велика увага приділяється шанобливому ставленню до національних надбань та традицій, значну роль у цьому відіграють університетська газета «Молодий медик» та молодіжний журнал «Pirogovka», клуб поезії, творче об’єднання «Літературна вежа», клуб за інтересами «Що? Де? Коли?». Студенти є постійними учасниками та переможцями як всеукраїнських, так і міжнародних конкурсів, змагань, чемпіонатів, благодійних акцій, проектів. Вагомий внесок студентів та викладачів університету у волонтерський рух України та надання благодійної допомоги.

Університет має потужну матеріально-технічну базу: 3 навчальних корпуси, науково-дослідний центр, навчально-тренінговий центр практичної підготовки лікарів (симуляційні зали), науково-експериментальну клініку, центр нових інформаційних технологій, наукову бібліотеку, спортивний комплекс, 5 гуртожитків.

З кожним роком Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, як один з найперспективніших вищих медичних закладів, розбудовується, реалізовує нові інноваційні проєкти, гідно презентує вітчизняну вищу медичну освіту у світовому академічному просторі.

27618 переглядів

Відгуки (3)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
This comment was minimized by the moderator on the site

кууул))

This comment was minimized by the moderator on the site

Классный вуз, учиться нужно только там!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

Гарні викладачі!

Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.