Рекомендовано
Адреса:
вул. Львівська, 49, Київ, Київська область, 03179, Україна
Телефон:
+38 (044) 594-03-04, +38 (068) 920-36-89, +38 (063) 935-19-28
Електронна пошта:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1994
Акредитація:
IV
Керівник навчального закладу:
Хачатурян Хачатур Володимирович

Додаткова інформація

Київський міжнародний університет готує висококваліфікованих фахівців за спеціальностями: міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; туризм; комп’ютерні науки; право; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; музичне мистецтво; сценічне мистецтво; філологія; психологія; політологія; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент; публічне управління та адміністрування; фармація; медсестринство; медицина; стоматологія; будівництво та цивільна інженерія; архітектура та містобудування.
  
  Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов. Навчальний процес в університеті здійснюється двома мовами – українською і англійською. Університет забезпечує студентів базами практики.
  
   Міжнародна діяльність Університету спрямована на його інтеграцію з міжнародною університетською спільнотою в межах Болонського процесу. 
   За період з 2004 по 2015 роки шість проектів КиМУ отримали фінансування Європейської Комісії в межах Програми ЄС ТЕМПУС і реалізовані у співпраці з університетами Італії, Німеччини, Іспаніїї.
  Студентські команди КиМУ – учасники Конкурсів з міжнародного публічного, гуманітарного та кримінального права, . протягом останніх років, ставши призерами національних раундів представляли Україну та Університет на Міжнародних студентських конкурсах в Вашингтоні (США), Гаазі (Нідерланди), Москві (Росія).
  

Програми співпраці Київського міжнародного університету з європейськими університетами за спільними освітніми програмами дають можливість отримати диплом європейського університету.
  
  
  КОЛЕДЖ
  КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
  (освітньо-кваліфікаційний рівень – фаховий молодший бакалавр) 
  Напрями:
  право; комп’ютерні науки; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; туризм; фармація; стоматологія; музичне мистецтво; сценічне мистецтво; архітектура та містобудування; будівництво та цивільна інженерія.
  
  ЛІЦЕЙ
  КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (5 -11 класи) 
  Напрями: філологічний, суспільно-гуманітарний, технологічний, художньо-естетичний, медико-біологічний.
  
  МАГІСТРАТУРА, АСПІРАНТУРА, ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА
  Форми навчання: денна, заочна. Термін навчання: бакалавр – 4 роки, магістр – 2 роки.
  
  ЦЕНТР ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ
  Підготовче відділення КиМУ, знижка в оплаті для їх випускників 10- 15%.
  
  Загальна площа власних приміщень Університету - 39625 м2, спеціалізовані кабінети з сучасною технічною базою: зал судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні та комп’ютерні кабінети; фізичні і хімічні лабораторії; кабінети фармації; власна університетська клініка; власна клінічна база (фантомний клас з терапевтичної та дитячої стоматології, класи ортопедії, ортодонтії, зуботехнічна лабораторія, клінічний кабінет з хірургічної стоматології та імплантології); навчальні теле-та радіостудії; хореографічні зали; студентський театр; спортивний і тренажерний зали; бібліотека та читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою; прес-центр; безкоштовний доступ до мережі INTERNET, WI-FI, 2 гуртожитки на 1500 місць.

100135 переглядів

Відгуки (4)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Самый радной и любимый!!!! КМУ я скучаю

This comment was minimized by the moderator on the site

универ замечательный!!!! удивительно дружеская атмосфера , преподы самые лучшие...!!!!

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Чудовий ВУЗ! З нетерпінням чекаю початку нового навчального року.

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

КМУ - для мене один із найкращих університетів: багато позитивних спогадів!

  1. 5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.