Як обрати професію? Де набути хороші знання? Як вибрати з безлічі ВНЗ саме той, який потрібен Вам?
Кожен абітурієнт ставив перед собою подібні запитання. Щодо необхідності цього проекту вели розмову довгий час. Сайт «Освіта в Україні» та видавництво «Медовий город - 2001» допоможуть Вам зробити перший крок до вибору майбутньої професії. Проект складається з двох частин: сайт і журнал-каталог «Довідник абітурієнта України» (друкована версія).
На цьому сайті надана інформація про всі навчальні заклади України: навчально-виховні комплекси, ПТУ, технікуми, коледжі, інститути, університети та академії. Основна особливість проекту - зручна система пошуку, яка дозволяє користувачеві за мінімальний час знаходити в базі даних освітню організацію будь-якого рівня, що відповідає заданим критеріям. Сайт постійно оновлюється, враховуються зауваження фахівців освіти та абітурієнтів, а також даються точні адреси, прямі контактні телефони приймальних комісій, електронні адресні дані. На сайті абітурієнти зможуть ознайомиться з ціновою політикою навчальних закладів у 2012 році. Представлено прямі посилання на сайти ВНЗ. Дані про учбовий заклад супроводжуються текстовою інформацією та фотографіями.
Крім цього, вся інформація друкується в журналі-каталозі «Довідник абітурієнта України».
Акцентуємо увагу абітурієнтів на наступному:

На сайті розміщені офіційні документи Міністерства освіти України;
У нас надається детальна інформація про очікуване тестування випускників;
Ми публікуємо важливі статті, новини;
У нас розміщена інформація про навчальні заклади, які зацікавлені в залученні нових учнів і студентів.
Тож, дорогі друзі, робіть свій вибір, адже від нього залежить ваше майбутнє! І нехай щастить при вступі і на іспитах, Її Величності Життя!

Наш сайт є електронною версією журналу "Довідник абітурієнта України", який існує вже понад 8 років та має багато користувачів.
Накопичений роками досвід дозволяє надати відвідувачам сайту максимально повну інформацію про усі навчальні заклади України та іншу корисну інформацію.
Постійно триває робота щодо наповнення та оновлення сайту інформацією, розробляються нові розділи.
Шановні абітурієнти! Бажаємо Вам не помилитися з вибором майбутньої професії та навчального закладу, який на багато років стане Вашою другою домівкою.
Сподіваємося, що наш журнал та сайт "Довідник Абітурієнта України" допоможуть Вам у цій відповідальній справі.

З повагою, колектив видавничої агенції "Медовый город - 2001".

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.