Викладачі Європейського університету долучилися до участі у Всеукраїнській програмі стажування від ІТ компанії ЕРАМ та IT Ukraine Association

18 січня 2022 року викладачі кафедр інформаційних технологій і кібербезпеки та математичних дисциплін і інноваційного проектування Європейського університету розпочали тритижневе стажування за Всеукраїнською програмою  Teachers' Internship від фахівців ІТ компанії ЕРАМ та IT Ukraine Association.

Ця комплексна програма націлена на збагачення теоретичних знань викладачів практичним проєктним досвідом і ознайомлення з  роботою IT-компанії «зсередини». Це дає можливість краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для успішної кар'єри в майбутньому.

Унікальна особливістьTeachers’ Internship полягає у тому, що програма не фокусується на певній технології, а дає широке розуміння сучасної IT-галузі. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend слухачі вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо.

З тижні навчання, 30 тем, 30+ експертів!

Успішного стажування нашим викладачам!

Джерело: https://e-u.edu.ua/ua/articles/vikladachi-evropeyskogo-universitetu-doluchilisya-do-uchasti-u-vseukrayinskiy-programi-stazhuvannya-vid-it-kompaniyi-eram-ta-it-ukraine-association-1178/

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.