Відбулися чергові тренінги Стартап школи SikorskyChallenge

28-29 квітня у СНУ ім. В. Даля на базі діалогових платформ GreenLab і BlueLab пройшли чергові тренінги Стартап школи SikorskyChallenge.

Учасники тренінгів – студенти і викладачі університету – удосконалюють свої навички у напрямі відкриття стартапів.

В BlueLab відбувся тренінг для викладачів СНУ ім. В. Даля. Тренерка Леся Люшенко протягом двох днів разом з учасниками працювала над розробкою напрямків удосконалення маркетингової діяльності підприємств в сучасних ринкових умовах. Зокрема учасники розглядали сутність та особливості маркетингової діяльності та визначали її роль у забезпеченні конкурентоспроможності підприємства; аналізували підходи до виявлення потенційних проблем на підприємстві; розробляли пропозиції щодо маркетингових проблем на підприємстві та намагалися оцінювати їхню ефективність.

В GreenLab тренер Олексій Струцинський розповів учасникам про основні джерела фінансування стартапів: власні кошти стартаперів та їхніх родичів і друзів; грантові кошти; краудфандингові платформи; бізнес-ангели; бізнес-акселератори; венчурні компанії. Учасники разом аналізували переваги та недоліки кожного джерела фінансування, здійснили детальний аналіз етапів розвитку та фінансування стартапів.

Тренінги проходили у межах проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!

Джерело: https://snu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.