В університеті відбулось практичне заняття щодо особливостей огляду місця події за фактом ДТП

Серія позаурочних практичних занять для курсантів ЛьвДУВС продовжується. Цього разу із вихованцями вишу спілкувалися провідні фахівці факультетів №1 і №2 Ярослав Репій та Павло Струж, які мають більш ніж десятирічний досвід розслідування злочинів у сфері транспорту. Вони ознайомили курсантів із особливостями проведення огляду місця події за фактом дорожньо-транспортної пригоди з смертельним наслідком,зокрема, у випадку наїзду на пішохода.

«Прибувши на місце пригоди, криміналіст має оцінити ситуацію, виявити, зафіксувати та описати слідчу картину на місці ДТП. Слід також враховувати погодні умови та пору доби», – зазначив майор поліції Ярослав Репій.

«Під час огляду дорожнього полотна необхідно звертати увагу на наявність і взаєморозташування слідів коліс, плям крові, палива й мастила, окремих частин транспортного засобу, особистих речей постраждалих тощо. Розташування слідів ДТП повинно бути зафіксовано, шляхом прив'язки до нерухомих об'єктів. Ними можуть бути край дорожнього покриття, бордюри, осьова лінія, стовпи, кут будинку чи пішохідна доріжка», – доповнив колегу Павло Струж.

Крім того, фахівці розповіли, що основними об'єктами огляду місця дорожньо-транспортної події є ділянка вулиці чи дороги, де сталася аварія (з прилеглою територією), труп, а також транспортні засоби, що брали участь у ДТП.

Усі отримані знання курсанти мали змогу відпрацювати на практиці – під час проведення огляду на місці змодельованої дорожньо-транспортної пригоди.

Слід відзначити, що заняття відбулося за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС. 

Джерело: https://www1.lvduvs.edu.ua/uk/new-ua/v-universyteti-vidbulos-praktychne-zaniattia-shchodo-osoblyvostei-ohliadu-mistsia-podii-za-faktom-dtp.html

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.