В «Академії поліції» ЛьвДУВС – нові випускники

 

Захід розпочався із хвилини мовчання у пам’ять про правоохоронців та військових, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

5

Надалі відбулося вручення дипломів випускникам та випускницям «Академії поліції». Після цього слухачі урочисто виконали Гімн України.

9

Із вітальним словом до присутніх звернувся Тарас Созанський, перший проректор ЛьвДУВС: «Сьогоднішній день для вас запам’ятається на все життя, адже ви завершили навчання в «Академії поліції». Хотів би, щоби місяці перебування у Верещиці ви згадували із приємністю і теплом, бо саме тут ви здобули неоціненний професійний досвід. Бажаю вам подальшого кар’єрного росту, дружнього колективу і міцного здоров’я!», – зазначив перший проректор.

11

До слова також запросили Руслана Федорчука, заступника начальника управління – начальника відділу комплектування УКЗ ГУНП у Львівській області: «Сподіваюся, що навички, здобуті під час навчання, пригодяться вам у роботі. Чекаємо на вас у наших підрозділах – ви наша надія!».

10

Благословив поліцейських на віддану службу настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ЛьвДУВС протоієрей Іван Ревуцький. Опісля усі присутні були запрошені до спільного фото.

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2473-v-akademiji-politsiji-lvduvs-novi-vipuskniki

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.