У Львові до Дня захисників та захисниць України відбулася виставка сучасної техніки

 1

Усі бажаючі мали змогу побачити поліцейську техніку, приміряти екіпірування та посидіти у службовому автомобілі. Крім цього, мешканці та гості міста почули багато цікавого про роботу спецпризначенців, вибухотехніків, кінологів, прикордонників та працівників інших правоохоронних структур.

 2

До участі у заході долучилися і представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович спільно з курсантами вишу розповіли присутнім про освітні можливості ЛьвДУВС.

 3

Вихованці університету поділилися з відвідувачами виставки враженнями від навчання, розповіли про спортивні секції та гуртки, що діють у виші та дозвілля здобувачів.

 4

Роман Янович ознайомив із правилами прийому до університету, зокрема, на факультети, де навчаються курсанти. Керівник відділу зауважив, що у ЛьвДУВС цього навчального року здійснювався набір за новою унікальною освітньою програмою - «Правоохоронні інформаційні системи». Після отримання дипломів випускники цього напрямку зможуть працювати в органах Національної поліції, територіальних підрозділах Сервісної служби, Державної міграційної служби чи ІТ-компанії.

Представники вишу також роздавали присутнім інформаційні буклети про ЛьвДУВС та відповідали на усі запитання відвідувачів.

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2479-u-lvovi-do-dnia-zakhysnykiv-ta-zakhysnyts-ukrainy-vidbulasia-vystavka-suchasnoi-tekhniky

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.