Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу зі взаємодії поліції та громади

 Тренінг тривав тиждень і складався із дев'яти дискусійних модулів. На кожному із них учасники обговорювали різні аспекти співпраці поліцейських із громадою. Зокрема, дискутували про права людини й гендер, етику й основні цінності, що мають бути властиві правоохоронцю, ефективну комунікацію із молоддю та способи протидії домашньому насильству.

«Однією із найцікавіших особливостей події були парні та індивідуальні рефлексії, що відбувалися на початку та наприкінці кожного дня тренінгу. Вони дозволяли поділитися власними думками щодо матеріалу лекцій та почути цікаві ідеї від інших учасників», – ділиться враженнями Олександра Хитра, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3.

Тренінг відвідали також Володимир Висоцький, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3, та Володимир Марковський, доцент кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету №1.
До закриття тренінгу в останній день події долучилися заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, голова КМЄС Антті Хартікайнен, голова Канадської поліцейської місії в Україні Брюс Прандж та ректори шести закладів вищої освіти МВС. Львівський державний університет внутрішніх справ представляв ректор ЛьвДУВС Роман Благута.
Наприкінці відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам заходу.

 
Джерело: https://osvitavukraini.com/vnz/entry/view/89-lvivskyi-derzhavnyi-universytet-vnutrishnikh-sprav

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.