Обласна олімпіада з математики для учнів 7-11 класів Луганської області

Обласна олімпіада з математики для учнів 7-11 класів Луганської області

Під егідою СНУ ім. В. Даля 31 січня проводиться обласна олімпіада з математики. Ціль цього заходу – визначення рівня учнів, що бажають отримати вищу освіту з технічних спеціальностей та допомога їм при вступі до ЗВО. Учасники олімпіади отримують сертифікати, а переможці – документи, що підтверджують їхній рівень.

Реєстрація на обласну олімпіаду з математики

Для організації та проведення ОМ у кожній області з кінця грудня 2020 року по 22 січня 2021 року проводиться реєстрація усіх бажаючих учнів 7–11 класів щодо участі в олімпіаді. Реєстрацію кожного потенційного учасника олімпіади має проводити доросла відповідальна особа (один з батьків, вчитель тощо), яка цією реєстрацією дає дозвіл на участь дитини в олімпіаді та обробку його персональних даних в необхідних межах при проведенні заходу (оприлюднення списку учасників, підведення підсумків тощо), а в подальшому відповідатиме за безпеку дитини – супроводжуватиме її до місця проведення олімпіади та під час повернення додому. Усі коректно зареєстровані учасники мають бути допущені до участі в олімпіаді.

Зареєструватися та завантажити зразок заяви, що має бути підписаний представником учасника (одним з батьків, вчителем тощо), можна на сайті університету за посиланням: https://snu.edu.ua/?p=41647.

Фотографію або скан цієї заяви треба буде завантажити до форми.

Що робити після реєстрації:

За кілька днів до проведення олімпіади на цьому сайті з'явиться розподіл учасників по аудиторіях.

Учасник в день олімпіади повинен проходити одразу до аудиторії.

Із собою потрібно мати:

  • якнайменше одну захисну маску (рекомендується мати додаткову маску, оскільки тривалість олімпіади – до чотирьох годин);
  • учнівський квиток або довідку зі школи з фотографією;
  • ручку, олівець, інше канцелярське приладдя за потреби (нагадуємо, що калькуляторами, телефонами та іншими електронними пристроями під час олімпіади користуватися заборонено).

УВАГА! До олімпіади не будуть допущені учасники із симптомами респіраторних захворювань: кашель, нежить, підвищена температура.

Джерело: https://snu.edu.ua/?p=41647

Джерело: https://snu.edu.ua/?p=41647

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.