«Не бійтеся робити те, що хочеться...». Онлайн-майстер-клас журналіста ICTV Олексія Душки

Із перших хвилин зустрічі стало зрозуміло: найближча година мине легко, цікаво та інформативно. Замість «сухого» викладу інформації Олексій Душка обрав формат виступу «запитання-відповідь», що неабияк активізувало  увагу студентів. Гість охоче розповів про те,  як починав шлях у журналістиці, які труднощі доводилось долати. З гумором згадував перші сюжети, розповів,  які з них  вважає невдалими, а які – успішними, а то й вражаючими. Як, наприклад, про свято Водохреща, коли він одним із перших серед журналістів пірнув у крижану воду.

Запропонував пан Олексій і практичне завдання: подібне йому довелося виконувати  під час практики в «Reuters». За три хвилини студентам потрібно було написати новину, в якій найцікавіше і найважливіше мало бути винесено на початок. Після активного обговорення робіт (а завдання виявилось не найлегшим) Олексій Душка дав декілька порад із власного журналістського досвіду, а саме:

  1. Не боятися робити те, що хочеться, аби впевнено розвиватися у журналістиці
  2. Вчитися розрізняти якісний і неякісний візуальний контент, особливо якщо плануєш іти у тележурналістику
  3. Сприймати телевізійний контент не як споживач інформації, а як фахівець, аналізуючи його

Наприкінці зустрічі Олексій Душка запропонував долучатися до нього в друзі у соціальних мережах і пообіцяв допомогу на перших етапах дороги у велику журналістику. Усі настільки захопилися цікавою розмовою та доброзичливою атмосферою зустрічі, що й не помітили, як минув час. Студенти подякували гостю за неймовірний майстер-клас і корисні поради!

Джерело: https://osvitavukraini.com/vnz/entry/view/1361-kyivskyi-mizhnarodnyi-universytet

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.