Майстер-клас з ветеринарії

Проте існують види діяльності, які ні за яких обставин не можна перевести на дистанційну форму та в режим «он-лайн». Однією з таких є робота навчально-виробничогокінноспортивного комплексу Зооветеринарної академії, функціонування якого забезпечується щоденною працею робітників з годівлі, догляду та тренінгу коней.

Тож, не зважаючи на карантин та складну ситуацію в країні, повсякденне життя кінноспортивного комплексу академії насичене подіями.

 8 квітня 2021 року на базі комплексу проводилася демонстраційна операція та майстер-клас за участю практикуючого лікаря ветеринарної медицини,  голови ветеринарної комісії Федерації кінного спорту Харківської області С. М. Янковського. Усі заходи проводилися з дотриманням карантинних обмежень.

У рамках майстер-класу проходила демонстрація сучасних методів кастрації коней, ортопедичного кування та стоматологічних маніпуляцій. Також були показані прийоми застосування новітньої методики мезотерапії з метою відновлення функціонального стану та роботоздатності спортивних коней. У майстер-класі приймали участь студенти та викладачі Зооветеринарної академії.

Ще одна важлива для співробітників кінноспортивного комплексу подія, якою відзначився цей день, – довгоочікуване народження лошати. Тож учасники майстер-класу, окрім запланованих заходів, мали унікальну можливість спостерігати за процесом вижереблення та появою на світ новонародженого лоша.

Джерело: https://hdzva.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.