І Міжнародна науково-практична конференція

До участі у конференції запрошуються представники міжнародних організацій, закладів вищої освіти, наукових установ, правоохоронних органів та суду, недержавних установ України та іноземних держав, які на міждисциплінарному рівні будуть обговорювати проблеми щодо забезпечення правопорядку та протидії злочинності.

Мета конференції

Метою конференції є об’єднання зусиль працівників правоохоронних органів України та іноземних держав, європейських та світових експертів, інших осіб, заінтересованих у розв’язанні проблем забезпечення правопорядку та протидії злочинності, дослідження досвіду у цій сфері в глобальній, регіональній та місцевій перспективі.

Основні тематичні напрями конференції

  • теоретико-правові та концептуальні підходи забезпечення правопорядку та протидії злочинності в Україні та у світі;
  • міжнародно-правові та внутрішньодержавні механізми забезпечення прав людини;
  • адміністративно-правові засоби забезпечення правопорядку;
  • приватноправові відносини у контексті забезпечення правопорядку;
  • міжнародний досвід діяльності правоохоронних органів зарубіжних країн щодо забезпечення правопорядку та протидії злочинності;
  • сучасний стан протидії злочинності в Україні та у світі;
  • кримінально-правові, кримінологічні, кримінально-процесуальні, криміналістичні та оперативно-розшукові аспекти протидії злочинності;
  • питання міжнародного співробітництва у протидії злочинності.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

До 10.06.2021 року учасникам конференції необхідно заповнити заявку на участь у конференції (українськаанглійськаросійська) та надіслати тези на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Матеріали здобувачів вищої освіти приймаються лише у співавторстві з науковим керівником.

За результатами роботи конференції буде підготовлено збірник матеріалів науково-практичної конференції у PDF-форматі, який буде надіслано авторам на їх електронну адресу та розміщено на сайті https://dgu.edu.ua

Участь у конференції та публікація матеріалів безкоштовна.

Конференція буде проводитись у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Програма, ідентифікатор та пароль конференції буде надіслано учасникам на електронну адресу. Початок конференції о 1000.

Координатори заходу:

+380 (097) 916-63-93 – Лежнєва Тетяна Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права, mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (066) 633-05-70 – Мірошник Андрій Дмитрович, фахівець з міжнародних зв’язків відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація за посиланням

Джерело: https://dgu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.