Два заклади професійно-технічної освіти Вінниччини стали учасниками програми EU4Skills

Співпраця відбуватиметься в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який є компонентом масштабної Програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW.

«Ми вважаємо, що впровадження нових технологій та закупівля обладнання в закладах професійно-технічної освіти Вінницької області є важливим кроком для забезпечення якісного викладання в освітніх закладах регіону, що сприятиме підготовці кваліфікованих кадрів для задоволення потреб ринку праці», – прокоментував Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне.

Відповідно до підписаного меморандуму у Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі планується проведення ремонтних робіт та закупівля обладнання на суму 1,15 млн євро. За ці кошти буде оновлено та облаштовано технікою навчальні лабораторії закладу за професіями: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

У Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг заплановані ремонтні роботи та закупівля обладнання на суму 1,05 млн євро. За ці кошти буде оновлено та облаштовано технікою навчальні лабораторії закладу за професіями: «Кухар-кондитер», «Майстер готельного обслуговування» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

«Нове та сучасне забезпечення закладів має покращити імідж професійної освіти в очах молоді, привернути їхню увагу до робітничих професій, а також дозволить якісніше готувати учнів, що вже обрали професійну освіту. Дякую іноземним партнерам за увагу до розвитку професійно-технічної освіти в Україні та підтримку. Впевнений, що вказана ініціатива прискорює інтеграцію України до європейського освітнього простору і дозволить не тільки оновити матеріально-технічну базу в обраних закладах, а й позитивно вплине на підготовку кваліфікованих кадрів, кваліфікацію педагогів та економіку країни загалом», ― зазначив заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.

«Органи державної влади підтримують і заохочують заклади професійної (професійно-технічної) освіти  до участі в обласних, всеукраїнських та міжнародних інвестиційних проєктах, зокрема у програмі  «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», яка фінансується Європейським Союзом та реалізується німецьким державним банком розвитку KFW. Модернізація інфраструктури  двох закладів  професійної (професійно-технічної) освіти  області  сприятиме підвищенню якості підготовки кваліфікованих робітників», – додав голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.