Як стати курсантом ЛьвДУВС: основні кроки для вступу

Вступна кампанія для абітурієнтів, які обрали професію поліцейського, вже розпочалася. Тож які кроки необхідні для того, аби стати курсантом Львівського державного університету внутрішніх справ – розповідає Юрій Яценко, керівник сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області.  

Для початку потрібно заповнити й подати онлайн-анкету на сайті https://osvita.np.gov.ua. На цьому ж ресурсі у розділі «Довідка – Контакти» можна знайти адреси та телефони секторів організації відбору в кожній області.

Важливо пам'ятати, що під час заповнення онлайн-заяви вступник зможе обрати лише один факультет та відомчий заклад вищої освіти.

Після реєстрації на електронну пошту абітурієнту надсилається перелік документів, які потрібно подати для вступу, а також бланки, які слід роздрукувати та заповнити письмово і подати разом із іншими документами. «Зверніть увагу, що у листі зазначається місце та час для подачі документів. Проте, якщо через певні обставини вступник не зміг з'явитися у визначений день – дозволяється подати документи пізніше, у будь-який зручний робочий час», – пояснює Юрій Яценко.

Після прийняття та перевірки документів абітурієнту надається перелік медичних обстежень, які необхідно зібрати для того, щоб бути допущеним до військово-лікарської комісії. Майбутній курсант також проходить перевірку на відсутність судимості. Після отримання усіх необхідних документів та проходження медичного огляду, формується особова справа вступника, яку згодом надсилають до відомчого вишу.

Бажаємо абітурієнтам успіху у виборі майбутньої професії!

Джерело: https://www1.lvduvs.edu.ua/uk/new-ua/yak-staty-kursantom-lvduvs-osnovni-kroky-dlia-vstupu.html

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.