Понад 300 учнів закладів професійної освіти взяли участь у національній вікторині щодо просування принципів енергоефективності

«Наразі проблеми енергозбереження є ключовими не тільки для Уряду України, але й для всього світу. Не дарма темою цьогорічного європейського тижня професійної освіти стала “Зелена трансформація”. Ми повинні поширювати принципи ощадливого споживання ресурсів планети, а також розвивати турботу про навколишнє середовище серед молоді. Саме тому вдячний нашим партнерам за підтримку та сприяння розвитку енергоефективності в Україні у новому форматі роз’яснювальної кампанії», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Організатори показали чотири відео, зокрема про наслідки танення льоду на Землі та результати сортування сміття у Швеції, де лише 1 % потрапляє на сміттєзвалища, решта – переробляється. Учасники дізнались як економніше використовувати побутову техніку та як змінюється світ через глобальне потепління.

Після перегляду відео глядачі відповіли на серію запитань. Імена переможців ZOOM-вікторини та опитування в коментарях до онлайн-трансляції МОН будуть оголошені 26 листопада 2021 року на сторінках організаторів у Facebook та Instagram.

Організатором заходу став компонент «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини та громадської організації «Школа Енергоефективності».

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.