ХVІІІ Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди та дизайну "Кришталевий Янгол» УВАГА!!! ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕНЕСЕНО на квітень 2022 року!

УВАГА!!! ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕНЕСЕНО
на квітень 2022 року!

Місце проведення: Центр культури та мистецтв «КПІ» (Київ, пр.-т. Перемоги, 37)

Міжнародний Фестиваль "Кришталевий Янгол" - грандіозне і вражаюче, феєричне і унікальне видовище краси та високої моди!

Організатор Фестивалю:
ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»

Фестиваль «Кришталевий Янгол», як своєрідний щорічний заліковий іспит для Академії, що демонструє професіоналізм, творчість та високий рівень підготовки своїх студентів.


У програмі Фестивалю:

  • Міжнародний Чемпіонат «КУБОК ЕВРАЗІЇ: професійні конкурси серед майстрів із різних країн світу (конкурси з перукарського мистецтва, нейл-дизайну, візажу, боді-арту, дизайну одягу).
  • Fashion-шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles» - показ трендової колекції модних зачісок від провідних викладачів КАПМ, тренд-стилістів САТ-Україна.
  • Шоу "INTERSTYLE» - покази та майстер-класів світових топ-стилістів, іноземних гостей Фестивалю).
  • Шоу-програма «Grand-Show» та FANTASY-ШОУ “ILLUSION” – унікальне феєричне дійство вражаючих арт-зачісок, фейс-арту, боді-арту та видовищних костюмів на фоні загадкових декорацій, сценічний спецефектів та атмосфери дива! На Вас чекає перфоманс, в якому переплітаються дефіле, танці, акторська гра та циркові трюки! Грандіозне видовище та всі образи для шоу створені командою дизайнерів, студентів і викладачів Академії КАПМ.
Джерело: https://kapi.com.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.