Previous Next

Smart Junior – один з найпопулярніших навчально-методичних комплексів. Його створено одним з найкращих авторів H.Q.Mitchell за сприяння всесвітньовідомого видавництва MM Publications. Він широко використовується в навчальних закладах різних країн

Джерело: http://osvitavukraini.com
Екватор вступу до закладів професійної освіти: МОН публікує ключові дані та перелік регіонів-лідерів з набору вступників

Цьогоріч заклади професійної освіти мають 105 тисяч 452 місця для навчання за регіональним замовленням і 12 тисяч 150 – за державним. Наразі зібрано 44% і 46% заяв на вступ на відповідні місця. Про це повідомляє директорат професійної освіти Міністерства освіти і науки України сьогодні, 23 липня 2021 року, за результатами опрацювання оперативного звіту про прийом до закладів профосвіти.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Розпочато проєкт з академічної мобільності студентів та викладачів НАУ за підтримки Уряду Польщі

Національним авіаційним університетом спільно з Міжнародним університетом логістики та транспорту м. Вроцлав (Республіка Польща) розпочато реалізацію міжнародного освітнього проєкту «Катамаран – комплексне об’єднання магістерських досліджень в сфері логістики». 

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
ЛьвДУВС та «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» домовились про співпрацю

Львівський державний університет внутрішніх справ та Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» уклали Меморандум про співпрацю.

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua
ЮрФем: OpenSpace

21 липня пройшов форум ЮрФем: OpenSpace у Дніпрі «Чи карають за домашнє насильство», в якому взяли участь юристки, адвокатки, правозахисниці, представниці/ки поліції та місцевого самоврядування. Університет на форумі представляли Тетяна Алфьорова проректор з навчальної та наукової роботи та Тетяна Лежнєва завідувач кафедри права.

Джерело: https://dgu.edu.ua

Сторінка 1 із 202