В «Академії поліції» ЛьвДУВС – нові випускники

Навчання у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС завершили ще 28 поліцейських. Слухачі із 9 областей стали випускниками за напрямом «Спеціальна поліція» та кваліфікацією «Поліцейський підрозділів забезпечення».

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2473-v-akademiji-politsiji-lvduvs-novi-vipuskniki
18 жовтня — брифінг до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2021 року, в Європейський день боротьби з торгівлею людьми відбудеться брифінг за участі представників Міністерства освіти і науки України, Національної соціальної сервісної служби, Міністерства внутрішніх справ України, Міграційної поліції та Міжнародної організації «А21».

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Запрошуємо всіх на День відкритих дверей в нашому університеті!

 "Шановні майбутні вступники! Учні та випускники шкіл і коледжів, студенти інших навчальних закладів, а також їх батьки та всі зацікавлені! 

Джерело: https://lsmu.edu.ua
У Львові до Дня захисників та захисниць України відбулася виставка сучасної техніки

Сьогодні на площі біля пам’ятника Івану Франку правоохоронці Львівщини влаштували виставку спеціальної техніки, яку використовують для виконання службових обов’язків. Подія була приурочена Дню захисників та захисниць України.

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2479-u-lvovi-do-dnia-zakhysnykiv-ta-zakhysnyts-ukrainy-vidbulasia-vystavka-suchasnoi-tekhniky
ЛДУФК імені Івана Боберського – 75!

2021 рік для Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського особливий – цьогоріч ми святкуємо 75-річницю заснування нашого вишу. З цієї нагоди до Вашої уваги відеоролик, в якому згадуються найбільш пам'ятні та яскраві моменти з історії життя нашого Університету!

Джерело: https://www.ldufk.edu.ua/index.php/golovna-1/articles/ldufk-imeni-ivana-boberskogo-75-video-95512.html

Сторінка 1 із 223