Рекомендовано
Адреса:
бульвар академіка Вернадського, 16 В, Київ, Київська область, 03115, Україна
Телефон:
+38 (044) 450-64-90
Електронна пошта:
Керівник навчального закладу:
Кравчук Петро Юрійович

Додаткова інформація

Бізнес-коледж як відокремлений підрозділ Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» з 2002 року готує молодших спеціалістів для малого та середнього бізнесу.  Практична спрямованість у підготовці таких фахівців та  їх  успішне працевлаштування на підприємствах різних форм власності та видів діяльності  підтверджує  їх зростаючий попит та практичну користь. На основі базової або повної загальної середньої освіти студенти отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з напрямів  підприємницької  діяльності, які сьогодні користуються  найбільшим попитом: економіки, фінансів, банківської справи та страхування, обліку і оподаткування, менеджменту, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, права, інженерії програмного забезпечення, а також екології, інформаційної, бібліотечної та архівної справи тощо.  Отже,  фахівців  з усіх основних напрямів, необхідних для економіки, організації та управління діяльністю підприємств, готує Бізнес-коледж Європейського університету.


Заступник директора – Бабінчук Олена Петрівна, голова циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін, старший викладач української мови та літератури.


Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями:

Перелік спеціальностей для вступу до Бізнес-коледжу

Галузь знань: Управління та адміністрування

Спеціальності:

 • Облік і оподаткування;
 • Фінанси, банківська справа та страхування;
 • Менеджмент;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Галузь знань: Соціальні та поведінкові науки

Спеціальність:

 • Економіка

Галузь знань: Право

Спеціальність:

 •  Право

Галузь знань: Інформаційні технології

Спеціальності:

 • Інженерія програмного забезпечення (спеціалізація Кібербезпека);
 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Комп’ютерна інженерія.

Галузь знань: Природничі науки

Спеціальність:

 • Екологія

Галузь знань: Культура та мистецтво

Спеціальність:

 • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Терміни навчання

1.На основі Свідоцтва про базову загальну середню освіту (9 класів):

 • 2 роки 10 місяців (спеціальності: Економіка; Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа ).
 • 3 роки 10 місяців (спеціальності: Право; Менеджмент; Екологія; Інженерія програмного забезпечення; Комп’ютерні науки та інформаційні технології;  Комп’ютерна інженерія).

Начальний процес включає загальноосвітню підготовку на 1-2 курсах (для отримання повної загальної середньої освіти) та професійну підготовку за обраною спеціальністю (2-3 або 2-4 курси в залежності від терміну навчання за обраною спеціальністю).

2. На основі Атестату про повну загальну середню освіту (11 класів) або   Диплому кваліфікованого робітника:

 • 1 рік 10 місяців (спеціальності: Економіка; Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність).
 • 2 роки 10 місяців (спеціальності: Право; Менеджмент;  Екологія; Інженерія програмного забезпечення; Комп’ютерні науки та інформаційні технології;  Комп’ютерна інженерія).

Навчальний процес включає виключно професійну підготовку за обраною спеціальністю.

Важливою особливістю є те, що інтегровані навчальні плани дають змогу випускникам Бізнес-коледжу продовжувати навчання в Європейському університеті (освітній рівень «Бакалавр») за обраною спеціальністю та в подальшому отримувати ступінь магістра.

У підготовці молодших спеціалістів в Бізнес-коледжі задіяні висококваліфіковані викладачі - педагоги вищої категорії, кандидати та доктори наук, спеціалісти-практики. Теоретичне навчання поєднується з практичним циклом бізнес-тренінгів, майстер-класів, організацією навчальних, технологічних , комп’ютерних  та  виробничих практик. Навчальний процес базується як на традиційних формах освітньої діяльності, так і на впровадженні інноваційних методик викладання дисциплін (лекції в режимі он-лайн,  комп’ютерне тестування, інтернет-семінари та тренінги, рольові ігри, дебати, «мозкові штурми», проектна діяльність з використанням інформаційних систем і технологій тощо).  Особлива увага приділяється вивченню іноземних мов за професійним спрямуванням. Поглибити рівень своїх знань та набути додаткових практичних навиків студенти Бізнес-коледжу можуть на постійно діючих науково-практичних студентських семінарах та засіданнях «круглого столу».

Студенти Бізнес-коледжу – активні учасники творчих студій, наукових гуртків, спортивних змагань та культурно-масових заходів. До послуг студентства – сучасні бібліотека, комп’ютерні класи, кафе, медичний центр, диско-зала, спортивний та тренажерний комплекси, бази відпочинку в Закарпатті та Київській області.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Форма навчання у Бізнес-коледжі  – денна.


Конкурсний відбір та зарахування абітурієнтів до Бізнес-коледжу відбувається за результатами:

Вступних випробувань з двох предметів (при вступі на 1-й курс на основі Свідоцтва про базову загальну середню освіту)Сертифікатів ЗНО з двох предметів (при вступі на 2-й курс на основі Атестату про повну загальну середню освіту)

1. Українська мова (диктант) – для всіх спеціальностей;

2. Математика (тестування) – для всіх спеціальностей, крім «Право», «Екологія» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»;

Історія України – для спеціальностей «Право», «Екологія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

1. Українська мова та література (для всіх спеціальностей);

2. Математика або географія або іноземна мова - для спеціальностей: «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент»;

-Історія України або математика або географія (для спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»;

-Біологія або хімія або іноземна мова (для спеціальності «Екологія»);

-Математика або фізика або іноземна мова (для спеціальностей: «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Комп’ютерна інженерія»);

-Історія України або іноземна мова або географія (для спеціальності «Право»).

Зарахування до Бізнес-коледжу відбувається також на основі дипломів кваліфікованих робітників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» (зі скороченим або нормативним терміном навчання).

Після закінчення навчання видається Атестат про повну загальну середню освіту ( для осіб,  які були зараховані на 1-й курс на основі базової загальної середньої освіти) та Диплом молодшого спеціаліста (з державними серією та номером).

Навчально-виховна робота Бізнес-коледжу побудована на забезпеченні національно-патріотичного виховання, культурного і духовного розвитку молоді, високих етичних норм, формування соціально зрілої та творчої особистості.


Структура Бізнес-коледжу та перелік циклових(предметних) комісій

№ з/пНазва циклової (предметної) комісіїГолова комісіїПосада
1 Загальноосвітніх дисциплін Бабінчук Олена Петрівна Заступник директора Бізнес-коледжу, старший викладач
2 Соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов Рибачук Костянтин Володимирович Старший викладач,  кандидат педагогічних наук
3 Екології Хворов Михайло Михайлович Старший викладач,доктор хімічних наук
4 Інформаційних систем та математичних дисциплін Фортуна Василь Васильович Старший викладач, кандидат фізико-математичних наук
5 Інформаційної, бібліотечної та архівної справи   Старший викладач
6 Економіки Харчук Тетяна Валеріївна Старший викладач, кандидат економічних наук
7 Обліку та оподаткування Козинець Анатолій Олександрович Старший викладач
8 Фінансів, банківської справи та страхування Кучерук Ігор Васильович Старший викладач, кандидат економічних наук
9 Права Кравчук Петро Юрійович Старший викладач, кандидат юридичних наук
10 Менеджменту Русінова Ольга Сергіївна Старший викладач, кандидат економічних наук

Вартість навчання

Кваліфікаційний рівень Форма навчання
Денна Заочна
Молодший спеціаліст 5500 - 7100 -
39290 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

 1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.