Рекомендовано
Адреса:
Регіональні представництва: Київ, Одеса, Кременчук, Черкаси, Біла Церква
Телефон:
+38 (093) 170 08 57, +38 (067) 217 43 44
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:

Додаткова інформація

«ENTRANT» Sp. z o. o. – польська фірма, головною ціллю якої є просування польської освіти та підтримка студентів з усього світу, що зацікавлені навчанням у Польщі.

ENTRANT вже здобула безцінний багаторічний досвід у сфері вступу іноземних абітурієнтів до польських навчальних закладів. Головний офіс фірми знаходиться у Варшаві. Свою діяльність ми розпочинали з України, допомагаючи українським кандидатам розпочати навчання в університетах Польщі. З кожним роком ми розвивали нашу діяльність в різні боки, від розширення освітньої пропозиції до територіального розвитку нашої діяльності. Згодом наші послуги стали доступні для абітурієнтів з Білорусії та Росії. Та на цьому ми не зупинилися. На сьогоднішній день ENTRANT допомагає зі вступом до університетів Польщі кандидатам з України, Білорусії, Росії, Казахстану, Азербайджану, Молдови, Турції, Індії та Непалу; де стрімко розвиває свою діяльність і має свої представництва. Крім того, ми приймаємо заявки кандидатів на вступ до Польщі не тільки з вище перерахованих країн, а й з усього світу.

ENTRANT є офіційним представником більш ніж 30 державних та приватних ВНЗ Польщі та пропонує широкий спектр спеціальностей. Окрім вступу до вищих навчальних закладів Польщі, ENTRANT пропонує літні та річні мовні курси.

У 2013 році ENTRANT розпочала новий напрямок своєї діяльності – вступ до технікумів Польщі для кандидатів з України та Білорусії, а в останні роки й з Казахстану та інших країн, на базі 9-10 класу. І на даний момент являється однією з небагатьох, саме польською фірмою, що офіційно співпрацює з технікумами Польщі і надає даного типу послуги.

ENTRANT надає іноземним абітурієнтам комплексні послуги по вступу до Польщі; від першого контакту з місцевим партнером або представником в Польщі, до повного закінчення навчання. Ми надаємо всю практичну інформацію про навчання та життя в Польщі; допоможемо вам з вибором навчального закладу та вирішимо всі питання пов’язвні з процесом вступу та отриманням візи. Крім того, ENTRANT надає комплексну опіку по приїзду до Польщі.

Ми даємо Вам гарантію того, що Ви станете студентом обраного Вами польського Вищого Навчального Закладу!

У вас виникли питання, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку і наші консультанти нададуть вам всю інформацію стосовно вступу до університетів Польщі.

715 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.