Рекомендовано
Адреса:
вул. Руська, 56, м. Тернопіль, 46001
Телефон:
+38 (0352) 52-41-81
Електронна пошта:
univ@tu.edu.te.ua
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1960
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

ТНТУ – сучасний вищий навчальний заклад, який посідає гідне місце серед вищих навчальних закладів України, член Європейської Асоціації Університетів.
Університет готує фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за 23 спеціальностями та «магістр» – за 22.
Професорсько-викладацький колектив університету впроваджує сучасні інформаційні освітні технології, навчає студентів на основі модернізованих програм, зокрема електронного навчання.
Студенти навчаються, проходять практику і стажування, набувають досвіду за спільними програмами академічної мобільності та подвійних дипломів у вищих навчальних закладах Франції, Німеччини, Польщі, Іспанії, Словаччини.
Правила прийому до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя у 2017 році 

Щоб отримати повну інформацію стосовно особливостей вступної кампанії 2017 року, можна звертатися безпосередньо у приймальну комісію або зателефонувати: +38 (0352) 25-26-68.

Навчання за дистанційними технологіями, в тому числі і за міжнародними освітніми програмами провідних компаній, проводять як в університеті, так і на базі локальних центрів дистанційного навчання України, а також за кордоном.
Центр іноземних мов забезпечує поглиблене вивчення англійської, німецької та польської мов.
Центр перепідготовки та післядипломної освіти дозволяє студентам денної форми паралельно заочно (дистанційно) здобувати другу вищу освіту.
Центр франко-української наукової підготовки навчає французької мови, реалізовує спільні навчальні програми, стажування в лабораторіях провідних французьких університетів, ІТ-компаніях.
В університеті відбуваються спортивно-мистецькі заходи, розважальні програми та конкурси національно-патріотичного спрямування, що орієнтовані на культурний, духовний та фізичний розвиток студентів.
Випускники університету – висококваліфіковані та конкурентоздатні фахівці, які успішно працю-
ють у багатьох галузях економіки України і за кордоном.

69949 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.