Рекомендовано
Адреса:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187
Телефон:
+38 044 338 00-43, +38 093 338 00 43
Електронна пошта:
vstup@ieu.edu.ua
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
2019
Акредитація:
IV
Керівник навчального закладу:
Падалка Олег Семенович

Додаткова інформація

Ми – це Міжнародний Європейський Університет. Місце народження – Київ, країна народження – Україна. Саме тут, у одному з найкрасивіших міст Європи, ідея створити унікальний навчальний заклад стала реальністю. Ідея народжує мрію, а наполеглива праця та віра у те, що неможливого не існує – робить мрію реальністю. Тож, перед вами – втілена Мрія справжніх фахівців, які доклали багато зусиль для того, щоб сьогодні наш Університет гостинно кожного року відкривав свої двері для абітурієнтів.

Міжнародний Європейський Університет – це багатопрофільний навчальний заклад нового покоління, що покликаний готувати професіоналів у різних галузях знань та практик, спираючись на стандарти, регламент, досвід, досягнення та традиції в освіті та наукових дослідженнях Європи.

В Університеті впроваджено новий підхід до навчання: принцип студентоцентризму.

Викладачі, адміністрація та студенти – це не просто колектив, це єдина велика родина, де живуть і навчаються майбутні фахівці, для яких створено найкращі умови, з урахуванням їхніх потреб, бажань, здібностей та можливостей.

Наші студенти активно долучаються до розбудови та вдосконалення навчального процесу, який вже зараз організовано з урахуванням європейських навчальних планів.

Університет всебічно підтримує розвиток студентського самоврядування.

І сьогодні усі рішення стосовно організації освітньої діяльності, що приймаються керівництвом Університету, приймаються саме на такій основі.

Наш Університет – дійсно «INTERNATIONAL», тому що Університет активно та плідно співпрацює з іноземними університетами, установами, окремими фахівцями та міжнародними організаціями. 

Ви маєте можливість вступити за програмою подвійних дипломів з університетами Європи, вступити за програмою афілійованих дипломів з університетом Швейцарії, вступити без ЗНО, та ще багато можливостей.

Структура університету:

Навчально-науковий інститут «Європейська Медична Школа»

Навчально-науковий інститут «Європейська Школа Бізнесу» 

Навчально-науковий інститут «Європейська Архітектурно-інженерна Школа» 

Навчально-науковий інститут «Європейська Мовна Школа»

Навчально-науковий інститут «Європейська ІТ школа»

Навчально-науковий інститут «Європейська Юридична Школа»

Навчально-науковий інститут «Європейська Школа Мистецтв»

Мови викладання: англійська та/або українська.

У розпорядженні студентів сучасна електронна бібліотека, де зібрано значний фонд аудіо та відео матеріалів, авторефератів та дисертацій, діє підписка на десятки періодичних фахових видань та функціонує електронний каталог.

Студенти мають реальні можливості для участі у міжнародних конференціях та стажування як в Україні, так і за кордоном, для студентів передбачено виробничу практику на підприємствах України, Італії, Словаччини, Польщі та інших країн світу.

До усіх приміщень нашого Університету забезпечено доступ для осіб з обмеженими можливостями, осіб, що мають інвалідність та інших мало мобільних груп населення.

Засновники нашого Університету, серед яких не тільки громадяни України, а й Австрії, створили унікальний, вільний від корупції та бюрократії навчальний заклад майбутнього, де освіта є найголовнішим атрибутом розвитку всіх і кожного.

Міжнародний Європейський Університет – це найкращий вибір для тих, хто прагне здобути сучасну якісну освіту, отримати диплом міжнародного зразка, й втілити свою мрію в життя: досягти успіху та визнання в обраній професії в Україні, Європі та у всьому світі.

1042 переглядів

Відгуки (8)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Чудовий університет! Видно новий європейський підхід до навчання! Повністю нова матеріально-технічна база та студентоцентриський підхід у навчанні. Рекомендую всім абітурієнтам!!!!

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Прекрасні викладачі! Особливо подобається, що можна практикувати англ щодня!

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Дуже хороший Університет, сучасний, прогресивний із європейськими цінностями і підходом до навчання. Викладчі - професіонали, сприяють всебічному розвитку студентів. Щиро раджу вступати в МЄУ всім, хто прагне розвиватися та стати...

Дуже хороший Університет, сучасний, прогресивний із європейськими цінностями і підходом до навчання. Викладчі - професіонали, сприяють всебічному розвитку студентів. Щиро раджу вступати в МЄУ всім, хто прагне розвиватися та стати висококваліфікованим фахівцем в обраний галузі!

Read More
  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Університет з абсолютно новою та сучасною технікою та обладнанням. Вчителі привітні та сучасні, завжди йдуть на контакт та допомагають у вирішенні навчальних проблем.

This comment was minimized by the moderator on the site

Найкращий університет на пост-радянському простірі! неймовірні викладачі та дружня атмосфера!

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Чудовий університет з сучасними методиками викладання та дружнім колективом.

This comment was minimized by the moderator on the site

Інноваційний університет, який може слугувати чудовим прикладом освіти майбутнього із застосуванням новітніх технологій та сучасних методів навчання. Тут панує надзвичайно тепла і позитивна атмосфера!

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Крутий та сучасний

  1. 5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.