Адреса:
вул. М.Оводова, 22 м. Вінниця, 21050
Телефон:
+38 (0432) 61-15-51
Електронна пошта:
VinnitsaNNVTS@gmail.com
Сайт:
Статус:
Державний
Рік заснування:
2003
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

Вінницький навчально-науково-виробничий центр (ВННВЦ) є структурним підрозділом Академії і створений наказом Державного комітету зв’язку та інформатизації України № 150 від 06.07.2004 р.

Він організований з метою надання студентам допомоги у навчанні безпосередньо на місцях їхньої роботи та проживання, для ефективної виробничої та переддипломної практики на підприємствах зв’язку ПАТ “Укртелеком” та УДППЗ “Укрпошта” з можливістю використання сучасного обладнання під час практичної підготовки фахівців, організації та впровадження дистанційного навчання, активного залучення до навчального процесу інженерно-технічних працівників.

Першочерговим завданням створеного комплексу є підготовка фахівців з вищою освітою для підприємств філій ПАТ “Укртелеком” та УДППЗ „Укрпошта”, крім того у Вінницький регіон потребує фахівців із напрямку “Телекомунікації” у наступні підприємства: обласні відділення операторів мобільного зв’язку, державні підприємства, податкову інспекцію, пенсійний фонд, банки та банківські установи, структурні підрозділи МВС, СБУ України у Вінницькій області; різні дистриб’юторські компанії.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії №72 від 07.07.08 для Вінницького ННВЦ надано ліцензію МОН України на підготовку фахівців напрямку 6.050903 Телекомунікації обсягом 50 осіб заочної форми навчання.

Станом на січень 2012 року контингент становить – 223 студенти, з них за скороченим терміном навчання – 100 осіб.

Забезпечує навчальний процес професорсько-викладацький склад, який станом на січень 2012 року, складає 48 чол., із них 3 штатних працівники та решта викладачі з погодинною оплатою: доктори наук, професори – 5; кандидати наук, доценти – 26. Заняття з окремих дисциплін проводяться безпосередньо професорами та кандидатами наук Академії.

У Вінницькому ННВЦ працюють також підготовчі курси.

Загальна площа приміщень для навчання студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова становить 503 кв. м., а саме: 3 лекційних аудиторії, комп’ютерний клас, майстерня для проведення електромонтажних та вимірювальних робіт, лабораторія систем передачі інформації, лабораторія систем комутації, методичний кабінет, бібліотека.

Для проведення занять з дисциплін: „Напрямні системи зв‘язку”, „Телекомунікаційні системи передачі”, „Системи комутації та розподілу інформації”, „Теорія електрозв’язку”, „Обчислювальна техніка та мікропроцесори”, „Теорія електричних кіл та сигналів”, „Системи передачі даних”, ”Телекомунікаційні та інформаційні мережі” та інших використовуються спеціалізовані лабораторії, що дає можливість забезпечити високу якість проведення занять з цих дисциплін.

Матеріально-технічна база ННВЦ має сучасне технічне, лабораторне та комп’ютерне обладнання, яке дозволяє на високому науково-методичному рівні вести підготовку фахівців згідно програм Академії.

В навчальному процесі використовується навчально-методична література, розроблена для студентів заочної форми навчання викладачами кафедр ОНАЗ, а також бібліотечні фонди філії,  технічного залу обласної бібліотеки.

Контроль за виконанням навчального процесу покладається на Академію.

Не менше одного разу на рік навчальним відділом Академії контролюється документація, яка є у наявності ННВЦ. За результатами перевірки складається відповідний акт.

У періоди проведення лабораторно-екзаменаційних сесій навчальний процес (зміст лекцій, розклади занять, дисципліна викладачів та студентів, іспити і заліки) контролюється представником ФЗН.

Керівником Вінницького ННВЦ є Герасимлюк Володимир Сергійович – досвідчений педагог та працівник галузі зв‘язку із більш, ніж 40-им річним стажем.

29658 переглядів

Відгуки (3)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
This comment was minimized by the moderator on the site

самый лучший)

This comment was minimized by the moderator on the site

У вас найкращі викладачі

This comment was minimized by the moderator on the site

ви найкращі, ви навчили мене багато!

Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.