Рекомендовано
Адреса:
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії (Інглезі), 4-6, Одеса, Одеська область, 65070, Україна
Телефон:
+38 (048) 715-43-62, +38 (048) 715-43-63, +38 (0482) 37-13-34, +38 (063) 944-23-64
Електронна пошта:
oif_admin@ukr.net
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1945
Акредитація:
ІІІ-IV

Додаткова інформація

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ З 10 ЛИПНЯ ПО 22 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Одеський торговельно-економічний інститут є структурним підрозділом Київського національного торговельно-економічного університету.  Навчання здійснюється за кошти державного бюджету та за кошти фізичних і юридичних осіб за галузями знань 07 «Управління та адміністрування», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 03 «Гуманітарні науки» для здобуття ступенів:

«БАКАЛАВР»

Денна та заочна форми навчання за спеціальностями:
 ✔ 071 «Облік і оподаткування»
 ✔ 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 
 ✔ 073 «Менеджмент» 

✔ 051 «Економіка»

✔ 035 «Філологія»

 «МАГІСТР»

Денна та заочна форми навчання за спеціальностями: 
 ✔ 071 «Облік і оподаткування» 
 ✔ 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»


 
 
 На базі повної загальної середньої освіти (11 класів, термін навчання – 3 роки 10 місяців) прийом на навчання на бюджетній основі здійснюється на основі співбесіди, вступних іспитів або на конкурсній основі за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, отриманими у 2017, 2018 та 2019 роках з навчальних предметів: українська мова та література, математика (обов’язково), географія або іноземна мова (за вибором). Для спеціальності 035 «Філологія»: українська мова та література, іноземна мова (англійська мова) (обов’язково), історія України або географія (за вибором).

Прийом на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснюється за сертифікатами з навчальних предметів: українська мова та література, історія України (обов’язково), географія або іноземна мова (за вибором). Для спеціальності 035 «Філологія»: українська мова та література, іноземна мова (англійська мова) (обов’язково), історія України або географія (за вибором).

Прийом документів проводиться з 10 липня по 22 липня 2019 року.
 
 На базі ОКР «Молодший спеціаліст» (термін навчання – 1 рік 10 місяців) прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання на конкурсній основі у фахових вступних випробувань та за наявності сертифікату ЗНО з української мови та літератури. Прийом документів проводиться з 10 липня по 22 липня 2019 року.
 
 На базі ОР «Бакалавр» (термін навчання – 1 рік 5 місяців) прийом здійснюється на денну форму навчання на конкурсній основі у формі фахових вступних випробувань та за наявності сертифікату ЗНО з іноземної мови. Прийом документів проводиться з 10 липня по 22 липня 2019 року.


 В інституті створені сучасні умови для успішного навчання та змістовного активного відпочинку: комфортний гуртожиток, зручна транспортна розв´язка, спортивні секції, студентська їдальня «Шкварка». Навчання на факультеті проводяться за новітніми методиками в аудиторіях із найсучаснішим обладнанням. При кафедрах діють 8 комп’ютерних класів, обладнаних сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Студенти мають можливість працювати у локальних комп’ютерних мережах і у всесвітній мережі Internet. Налагоджено співробітництво та студентський обмін з вищими навчальними закладами Польщи, Чехії та Словакії.

Здійснюється прийом іноземних студентів.


 На базі інституту створено Одеський фінансово-економічний коледж, який надає освітні послуги з підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Випускники коледжу приймаються на 3 курс інституту, де продовжують навчання та здобувають вищу освіту.
 На основі базової загальної середньої освіти (9 класів, термін навчання – 3 роки) прийом здійснюється на денну форму навчання на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у формі іспитів (письмово) з навчальних предметів: українська мова, математика.

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів, термін навчання – 2 роки) прийом здійснюється на денну форму навчання за сертифікатами ЗНО з навчальних предметів: українська мова та література, математика.

30277 переглядів

Відгуки (7)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Учёба проходит с большим удовольствием и интересом. Интересные и понятные лекции, грамотные преподаватели, которые доносят материал так, что сразу всё понятно. Сессии сдавать не сложно если лекции слушал.

This comment was minimized by the moderator on the site

Учусь в этом университете. Через год заканчиваю обучение. Это мое второе высшее образование, то есть мне есть с чем сравнить. Преподаватели - настоящие профи. Они делятся своими знаниями и бесценным практическим опытом. Что касается материального...

Учусь в этом университете. Через год заканчиваю обучение. Это мое второе высшее образование, то есть мне есть с чем сравнить. Преподаватели - настоящие профи. Они делятся своими знаниями и бесценным практическим опытом. Что касается материального оснащения, то здесь есть все необходимое: электронная библиотека (книги, лекции, научные статьи), аудиторный фонд, проекторы (для лекций в виде презентаций) и т.д. Учиться очень интересно.

Read More
This comment was minimized by the moderator on the site

Доволен выбранной профессией и учебой в университете.

This comment was minimized by the moderator on the site

Универ огонь, обучаюсь третий год. Все даётся легко, преподаватели качественно обучают. Всем моим друзьям рекомендовал этот университет.

This comment was minimized by the moderator on the site

Учеба нравиться, преподаватели все сильные, профессионалы своего дела! Преподы знания дают и требуют их в должном количестве, студентов заставляют думать. При этом у меня времени хватает и на друзей, и на личную жизнь, главное правильно...

Учеба нравиться, преподаватели все сильные, профессионалы своего дела! Преподы знания дают и требуют их в должном количестве, студентов заставляют думать. При этом у меня времени хватает и на друзей, и на личную жизнь, главное правильно распределить. Общежитие нормальное, все бытовые условия есть, во всяком случае, не хуже чем у других вузов. Так что дерзайте!

Read More
This comment was minimized by the moderator on the site

Подобалося навчатися. Залишились позитивні враження. Зручне розташування, поруч гуртожиток.

  1. 5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Здравствуй, если ли какие-то минусы в учебе и проживании ?

Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.