Рекомендовано
Адреса:
вул. Генерала Карпенка, 18, Миколаїв, Миколаївська область, 54038, Україна
Телефон:
+38 (0512) 40-86-54
Електронна пошта:
mip@onua.edu.ua
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1993
Акредитація:
IV
Керівник навчального закладу:
Фасій Богдан Володимирович

Додаткова інформація

Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» (МІП НУ «ОЮА») є структурним підрозділом університету.

Матеріально-технічне забезпечення:

 • адміністративний корпус;
 • навчальний корпус;
 • їдальня;
 • спортзал;
 • гуртожиток;
 • бібліотека (читальний зал);
 • 2 комп'ютерні класи;
 • спеціалізовані аудиторії:
 • зала судових засідань;
 • лінгвістична аудиторія;
 • криміналістична аудиторія;
 • криміналістичний полігон;
 • та інші.

У розпорядженні Миколаївського інституту права є сучасні аудиторії для проведення лекційних та практичних занять, що цілком відповідає реальним потребам навчального закладу для організації повноцінного навчального процесу, як для студентів денної, так і заочної форм навчання.

Для проведення практичних занять з дисциплін «Кримінальне право», «Кримінальний процес» та «Криміналістика» в МІП створена криміналістична лабораторія, для проведення наукових досліджень.

Заняття з фізичного виховання та тренування спортивних секцій проводяться у спортивному залі.

На території інституту є комфортабельний гуртожиток на 200 місць з водопостачанням гарячої води, обладнаний необхідним устаткуванням. Потреба в гуртожитку іногородніх студентів задовольняється на 100%.

Прилегла територія, що являє собою замкнену територію, знаходиться під охороною, упорядкована, з власним фонтаном, зеленими насадженнями та вольєром для тварин.

До МІП можна зручно дістатися міським транспортом, зупинки якого «Юридична академія» знаходяться поруч з навчальним закладом.

Випускник отримує диплом про закінчену вищу освіту Національного університету «Одеська юридична академія», що дає йому можливість продовжити навчання в магістратурі, на програмі післядипломної освіти, аспірантурі та докторантурі.

Кожну перерву студентів розважає студентське радіо «Institute.fm», звідки студенти мають змогу дізнатися всі останні новини університету.

В структуру МІП входять:

 • кафедра загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції;
 • кафедра кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін;
 • кафедра гуманітарних дисциплін.

Довузівська підготовка здійснюється за предметами:

 • основи правознавства (4 місяці);
 • українська мова (1 місяць 10 днів).

В інституті активно функціонує Центр культури «Феміда», який налічує команду КВК, вокальну та танцювальну студії.

Також в структуру МІП входить Миколаївський юридичний коледж, студенти якого носять форму, що підтверджує багатовікові традиції Одеської правової школи.

Кожного семестру в інституті проводяться поїздки в історично-культурні місця України, такі як: Умань, Львів, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Київ тощо.

Студенти інституту щорічно проходять стажування в міжнародних юридичних компаніях, що засвідчує про високий рівень освідченості та професіоналізму наших студентів.

Практика є невід’ємною частиною навчального процесу в університеті. Кожного року всі студенти проходять практику в органах юстиції, судах, органах адвокатури та прокуратури, органах місцевого самоврядування тощо.

Університет, за підтримки президента Сергія Васильовича Ківалова, після закінчення навчання, працевлаштовує 95% студентів, в різноманітні органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юстиції, прокуратури, адвокатури, нотаріату, суди тощо.

Слідкуйте за життям МІП НУ «ОЮА» на офіційному сайті, а також у соціальних мережах FacebookYouTube та Веб-сторінка: випускник.com.ua!

91769 переглядів

Відгуки (2)

Рейтинг 4.5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Обов'язково вступайте, якщо хочете щоб вас вчив любитель "русского мира", який вважає, що українська мова блювотна. Рік назад був скандал з Сергієм Шубіним. А він досі викладає. На офіційній сторінці університету зазначено, що він викладає...

Обов'язково вступайте, якщо хочете щоб вас вчив любитель "русского мира", який вважає, що українська мова блювотна. Рік назад був скандал з Сергієм Шубіним. А він досі викладає. На офіційній сторінці університету зазначено, що він викладає «Історію держави та права України», «Українську мову», «Історія української культури», «Історію вчень про державу та право» та багато інших предметів

Read More
 1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Главный одесский ПидраХУЙ так засрал свой дом, что типерь незнаит как избавицца от навозных мух. Они сичас визде в доме в кровати, ванной,халодильнике, вовсех комнатах И вся одежда засрана мухами и вся еда. Поэтому он преглашает спициалистов...

Главный одесский ПидраХУЙ так засрал свой дом, что типерь незнаит как избавицца от навозных мух. Они сичас визде в доме в кровати, ванной,халодильнике, вовсех комнатах И вся одежда засрана мухами и вся еда. Поэтому он преглашает спициалистов разного проффиля для создания "мазгового центра для мазговова Штурма" по вывидению навозных мух из дома. Срок работы и размер денег будит догавариватца с каждым. И ищё от кажного спициалиста он требоваит какии-то résumé (так на бумажки мне написала его секритарь Вика). Все нада присылать скорей на адрес:pidrahuy-abdula@lot.ua. Старшый рифирент Абдула Исламов.

Read More
 1. 4.5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

 1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.