Рекомендовано
Адреса:
вул. Львівська, 23, Київ, Київська область, 04071, Україна
Телефон:
+38 (044) 409-27-62, +38 (044) 424-70-08
Електронна пошта:
univ.ukraine@gmail.com
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1998
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

За свою нетривалу 18-річну історію Університет «Україна» здобув як всеукраїнське, так і світове визнання. Не випадково МОН визначив університет базовим ВНЗ при проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». На сьогодні підписано 123 угоди про наукове співробітництво між Університетом "Україна" і провідними науковими організаціями світу. Особливо плідна співпраця єднає університет із Інформаційно-аналітичним центром Посольства США в Україні, Програмою ООН "ПРООН-Україна", Корпусом Миру США, громадською організацією "Зірки Миру" з Японії, Асоціацією українсько-китайської співдружності, провідними навчальними закладами США та країн Європи – Німеччини, Данії, Швеції, Польщі, Литви, Угорщини, Румунії, Словенії, Росії, Білорусії. Університет поглиблює дружні стосунки із Представництвом Європейської комісії в Україні. 

Матеріально-технічна база: комфортабельні корпуси, бібліотеки, комп’ютерні класи,лабораторії, лінгафонні кабінети, спортивні майданчики й зали, центри реабілітації у 25 містах: Біла Церква, Бровари, Васильків, Вінниця, Горлівка, Дніпропетровськ, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Полтава, Рівне, Сторожинець, Тернопіль, Турка, Хмельницький, Хуст, Чернігів.
Навчальний процес у базовій структурі організовано у нових сучасних корпусах із затишною кав’ярнею. Студенти мають змогу користуватися класичною та електронною бібліотеками, навчальними аудиторіями з технічними засобами. В Університеті «Україна» поставлено завдання забезпечити кожного студента підручниками з усіх дисциплін робочого навчального плану.
В Університеті «Україна» створено єдине в Україні студентське містечко, повністю адаптоване під потреби інвалідів-візочників, студентів із порушеннями слуху та зору. Воно оснащене пандусами, ліфтами, обладнаними вбиральнями, лінгафонними кабінетами, тренажерами, спеціалізованим комп’ютерним обладнанням для глухих і слабочуючих студентів тощо.
З метою лікування найважчих хвороб на основі новітніх технологій здійснюється формування університетської клініки, обладнаної найсучаснішою медичною технікою. Студенти мають можливість відпочити у готельно-оздоровчому комплексі «Петрівська Слобода» в Закарпатській області. За наявності бажаючих може бути організована літня мовна школа з носіями мов, які перебувають в Україні за відповідними програмами.
Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком. Студенти чоловічої статі можуть навчатися на військовій кафедрі за програмою офіцерів запасу.
У базовій структурі навчальний процес здійснюється у 8 підрозділах. Підготовка фахівців проводиться за спеціальностями різних освітньо-кваліфікаційних рівнів та освітніх ступенів («молодший спеціаліст», «бакалавр», «магістр») на денній і заочній формах навчання. Є можливість навчатися на двох спеціальностях одночасно, отримати вищу освіту за скороченим терміном навчання та другу вищу освіту.
Керівництво Університету «Україна дбає про розвиток науково-дослідної роботи (НДР). Саме
тому університет було відзначено за найліпшу організацію НДР серед приватних ВНЗ. Тематика
наукових досліджень спрямована на поглиблення наукових знань у 15 галузях наук, зокрема,
педагогічних, економічних, юридичних, технічних, психологічних, соціологічних, політичних,
філологічних, біологічних тощо.
У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» діє програма «Твій шанс», згідно з якою паралельно з навчанням в Університеті «Україна» є можливість навчатися в одному з європейських ВНЗ за їхніми програмами і під керівництвом їхніх викладачів. Університет діє на підставі міжнародних угод із такими європейськими партнерами:
• Міжнародна Корпорація Університетів та Коледжів (Велика Британія) – всі ліцензовані спеціальності Університету «Україна»;
• Шяуляйський університет (Литва) – магістерська програма із соціальної роботи;
• Мюнхенська Академія Міжнародних Відносин (Німеччина) – менеджмент адміністрування;
• Вища школа Міжнародних стосунків та Американістики (Варшава, Польща) – екологія, дипломатія та міжнародні відносини, національна та міжнародна безпека, кадровий консалтинг і управління персоналом, державне управління і самоврядування, економічний менеджмент тощо;
• Гуманітарно-Теологічна вища школа (Варшава, Польща) – менеджмент туризму, педагогіка, теологія, профілактична медицина;
• Академія фінансів та бізнесу «Вістула» (Варшава, Польща) – економіка, соціологія, фінанси;
• Центрально-Європейський університет (Словаччина) – міжнародні відносини, міжнародна інформація, менеджмент раціонального природокористування, комп’ютерні науки.
Якщо обрана спеціальність у закордонному навчальному закладі не збігається зі спеціальністю в Університеті «Україна», організовується спеціальна інтегрована програма навчання, в яку включені дисципліни обраної іноземної програми. У закордонних ВНЗ навчання проводиться відповідно до європейських програм подвійних дипломів ERASMUS (European Region Action Scheme for the Mobility of University Students).
При навчанні на програмі «Твій шанс» оплата закордонному навчальному закладу становить
не більше 1200 євро за повний курс навчання на бакалавраті або в магістратурі. Завдяки наявності
міжуніверситетських угод ціна за навчання на програмі удвічі менша , ніж у європейській країні.
За умовами програми «Твій шанс» попередньо проводиться вступне тестування, метою якого є виявлення матеріалу, не засвоєного у середній школі і без знань якого не можна навчатися в університеті. За результатами цього дослідження формуються програми «підтягування» або «вирівнювання» знань, за якими буде організовано навчання. Після засвоєння цих програм проводиться підсумкове тестування. Якщо його результати виявилися позитивними, студента переводять на звичайний графік навчального процесу ВНЗ.
У Коледжі «Освіта» викладачі Відкритого міжнародного університету розвитку людини
«Україна» забезпечують отримання одночасно з повною середньою початкової вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спеціальностями, які є перспективними на ринку праці.
Прийом випускників 9-х класів до Коледжу «Освіта» проводиться на конкурсній основі за результатами вступних випробувань. Випускники 11-х класів зараховуються до Університету «Україна» за наявності 3 сертифікатів ЗНО або до Коледжу «Освіта» за наявності 2 сертифікатів.
Крім того, на основі атестату про повну загальну середню освіту, без вимог до стажу роботи на вечірній формі навчання можна оволодіти робітничою професією, після чого вступити на ІІ курс коледжу.
Вартість навчання в Університеті «Україна» є доступною і залежить від обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня, форми навчання та регіону. З огляду на принципи відкритості та доступності освіти для всіх верств населення університет пропонує одні з найнижчих цін на навчальні послуги в Україні – від 3 000 до 15 000 грн./рік.
Існує унікальна система знижок, які можуть сягати 50% від річної вартості навчання. Серед них: при оплаті наперед, студентам із однієї родини чи випускникам одного навчального закладу; відмінникам; студентам, які займаються волонтерською або науковою роботою тощо.

93211 переглядів

Відгуки (5)

Рейтинг 5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Не квалификованый персонал. В основном преподавательский состав это - грубые , напыщенные, жадные, люди. (Есть очень маленькое исключение в этих кадрах) Не умело подобран учебный план, отсутствие практики. Пик моих эмоций, это сбор денег якобы на...

Не квалификованый персонал. В основном преподавательский состав это - грубые , напыщенные, жадные, люди. (Есть очень маленькое исключение в этих кадрах) Не умело подобран учебный план, отсутствие практики. Пик моих эмоций, это сбор денег якобы на конференцию (которой не было), деньги никто не вернул, 800гривен в свои кармашки... Но я бы закрыл на это глаза. Если бы, мне позвонили в тот момент Когда диплом был уже готов, почему то всем сказали а мне нет.. (не посчитали нужным) а когда я узнал, что можно забрать.. начался этот вирус.. и вот спустя три месяца, я звоню и говорю , что приеду через пару часов, подготовьте доки... Приезжаю, и? Верно, жду пока закончиться обед, и найдут мои потереные документы. Это ужас а не университет!

Read More
  1. 0.5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Даже не думайте сюда идти!!! Минус 5 лет времени, минус нервы, минус деньги. Отвратный университет. У меня осталась травма на всю жизнь. Сплошная лапша. Одумайтесь. Удачи

  1. 1 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Перспективный ВУЗ. ПРЕДСТАВЛЕНЫ ВСЕ АКТУАЛЬНЫЕ СПЕЦИАЛЬНОСТИ САМОЙ ВОСТРЕБОВАННОЙ ОТРАСЛИ

  1. 4 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Единственное чего я научился тут так это обучаться самостоятельно, толку от этого заведения очень мало!

  1. 0.5 / 5
This comment was minimized by the moderator on the site

Хороший современный университет

  1. 5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.