Адреса:
вул. Поштова, 61, м. Яготин, Київська обл., 07700
Телефон:
+38 (04575) 5-26-16
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна, Дистанційна
Рік заснування:
2000
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

У 2000 році в Яготині був створений навчальний заклад, на той час економіко – правовий технікум, де навчалося всього 13 студентів. Правильна політика керівництва вузу щодо надання освітніх послуг,  дозволила у  2002 році  підвищити правовий статус закладу до відділення. Далі історія закладу розвивається стрімко та яскраво. Якщо вуз почався з економіко-правого технікуму, навчання у якому велося лише по суботах, то згодом кількість студентів дозволила організувати навчання  не тільки на заочній формі навчання, а й на денній і в 2003 році  Яготинське відділення отримує статус філії МАУП.

З 2006 року  Яготинська філія МАУП здобуває  статус інституту МАУП, що надало змогу самостійно реалізовувати найбільш цікаві проекти в освітянській політиці, більш стрімко реагувати на нові тенденції в науці та освіті, враховуючи перш за все специфіку столичної області. Серед  інших вузів столичної області Інститут займає гідне місце в системі освіти.

В 2010 році був відкритий Коледж при Яготинському інституті МАУП, де випускники 9-х класів мають можливість вступати на денну форму навчання за  такими спеціальностями: соціально-правова робота та фінанси. По закінченню коледжу, студенти отримують диплом молодшого спеціаліста і при бажанні вступають до інституту відразу на 3-ій курс.

Навчальний процес підготовки в Яготинському інституті ПрАТ “ВНЗ «МАУП» здійснюють чотири кафедри:

  • «Соціальної роботи та соціології»,
  • «Природничих та гуманітарних дисциплін»,
  • «Менеджменту»,
  • «Фінансів та економіки».

Яготинський інститут МАУП очолює   доктор філософії в галузі освіти, кандидат філософських наук, Чорноштан Тамара Миколаївна.

67428 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.