Рекомендовано
Адреса:
вул. Тургенєвська, 8-14, к. 1-4, Київ, Київська область, 01601, Україна
Телефон:
+38 (050) 33-14-295; +38 (044) 23-61-916
Електронна пошта:
wiuu@wiuu.edu.ua
Viber:
+380503314295
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна, Дистанційна
Рік заснування:
1997
Акредитація:
IV, магістр
Ліцензія
МОН України, FIBAA
Керівник навчального закладу:
Ректор Романовський Олександр Олексійович доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, кандидат технічних наук, професор

Додаткова інформація

Українсько-американський університет Конкордія - український університет з американським корінням, що вже 23 роки виховує фахівців міжнародного рівня з менеджменту, міжнародного бізнесу та бізнес-адміністрування. Завдяки досвіду викладачів-практиків з усього світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.

Чому варто навчатися в нас: 

Подвійні дипломи, акредитовані в передових країнах світу,  роблять наших студентів конкурентоспроможними у всьому світі спеціалістами.

  • Викладачі-практики, передаючи свій досвід, дозволяють зануритися в практичне бізнес-середовище, надають лише необхідну для вашої кар’єри інформацію, не витрачаючи час на те, що ніколи не знадобиться в роботі.
  • Міжнародність. ConcordiaUA  інтегрований у світове бізнес-суспільство, має велику кількість партнерів і проводить програми обміну студентів з передовими університетами світу.
  • Інтернаціональне середовище. Наш університет є затребуваним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом.
  • Американський стиль освіти.  Гнучкий процес навчання дозволяє максимально ефективно розподіляти навантаження та залишати достатньо вільного часу для саморозвитку.

Завжди відкриті до спілкування наші викладачі є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу, а лектори займають керівні посади в топових  міжнародних компаніях. 

Напрями підготовки в ConcordiaUA

  • Бакалавр з Міжнародних економічних відносин  (великий вибір спеціалізацій) та бізнес-адміністрування (з дипломом університету Міннесота Крукстон, США).
  • Бакалавр з Менеджменту (великий вибір спеціалізацій) та бізнес-адміністрування (з дипломом університету Міннесота Крукстон, США).
  • Магістр з бізнес-адміністрування (МВА) та менеджменту інформаційних технологій (з дипломом університету Кобленц-Ландау, Німеччина)
  • Магістр з бізнес-адміністрування (МВА) та менеджменту в агробізнесі (з сертифікатом університету Rutgers, США)
  • Магістр з бізнес-адміністрування (МВА) з великим вибором бізнес-спеціалізацій (з дипломом університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор, США)

Університет інтегрований у міжнародне середовище, адже надає різноманітні програми обміну та стажування за межами України.

Наші випускники вже працюють на керівних посадах у таких міжнародних компаніях, як: Porsche Finance Group, Deutsche Bank Ukraine, L’Oreal Ukraine, METRO Cash&Carry Ukraine, Citibank Ukraine, а також упевнено створюють власний бізнес. 

Ти сам обираєш шлях до свого майбутнього - крокуй до успіху разом з ConcordiaUA! 

69915 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.