Рекомендовано
Адреса:
вул. О. Архипенка, 10-г, Київ, Київська область, 04211, Україна
Телефон:
+38 (044) 464-45-88, 464-45-44, 464-45-42
Електронна пошта:
ksu_university@ukr.net
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1993
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

Київський славістичний університет здійснює набір за спеціальностями:

✔ міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
✔ історія та археологія;
✔філологія (за спеціалізаціями);
✔ журналістика; 
✔ туризм;
✔ менеджмент;
✔ інженерія програмного забезпечення;


Київський славістичний університет є сучасним вищим навчальним закладом, в якому підготовка фахівців здійснюється за професійними програмами європейського спрямування з метою забезпечення майбутнього фахівця глибокими знаннями з обраної спеціальності та можливості ефективного їх використання.
Одним із пріоритетних напрямів діяльності Київського славістичного університету є славістика – система наукових знань про слов'ян, їх мову, літературу, фольклор, історію, культуру. В університеті проводяться наукові дослідження з проблем славістики, а також вивчаються мови, історія та культура слов’янських народів. Університет був ініціатором створення Українського славістичного центру НАН України та Міністерства освіти і науки України, який працює на його базі.
Студенти і викладачі університету спільно із Посольством Болгарії в Україні щорічно 24 травня на Михайлівській площі у Києві, біля пам’ятника святій княгині Ользі, апостолу Андрію Первозваному, святим Кирилу та Мефодію, відкривають Дні слов’янської писемності та культури в Україні.
Вже стало традицією проведення в університеті Міжнародних славістичних олімпіад школярів, в яких беруть участь учні шкіл, ліцеїв, гімназій України та інших слов’янських країн, зокрема Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччини, Білорусі. 
В університеті діє спільна українсько-польська програма навчання студентів на базі Київського славістичного університету (Україна) та Академії бізнесу в Домброві Гурничій (Польща) для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю «журналістика». Випускники отримують два дипломи: український та польський.
Студенти університету мають можливість проходити практику та стажування за кордоном, зокрема в Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Великій Британії, Швеції, Білорусі та інших країнах, з навчальними закладами та установами яких університет має довготривалі договори про науково-педагогічне співробітництво. Зокрема, постійними партнерами Київського славістичного університету протягом тривалого часу є Ягеллонський університет у Кракові (Польща), Західночеський університет у Пльзені (Чехія), Мінський інститут економіки та управління (Білорусь).
Університет сприяє студентам старших курсів у працевлаштуванні за фахом, що допомагає забезпеченню їх роботою після здобуття вищої освіти. Студенти, які навчаються за спільною українсько-польською програмою, мають можливість за бажанням влаштовуватися на роботу в Польщі на час літніх канікул.
В університеті працює підготовче відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства за напрямами:
✔ мовна підготовка;
✔ економіка; 
✔ гуманітарні науки; 
✔ інженерні науки; 
✔ медицина та біологія.
При університеті функціонує коледж «Слов’яно-грецький колегіум», що здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:
✔ «Видавнича справа та редагування», 
✔ «Організація туристичного обслуговування». 
Приймаються особи, які мають базову або повну загальну середню освіту.

Дні відкритих дверей у 2017-2018 навчальному році


28.10.2017 – 11.00, актова зала університету
16.12.2017 – 11.00, актова зала університету
24.03.2017 – 11.00, актова зала університету
21.04.2017 – 11.00, актова зала університету

99443 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.