Рекомендовано
Адреса:
вул. Львівська, 49, Київ, Київська область, 03179, Україна
Телефон:
+38 (044) 594-03-04, +38 (068) 920 36 89, +38 (063) 935-19-28
Електронна пошта:
info@kymu.edu.ua
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Приватний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1994
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

Київський міжнародний університет готує висококваліфікованих фахівців за спеціальностями: міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; туризм; комп’ютерні науки та інформаційні технології; право; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; сценічне мистецтво; філологія; психологія; політологія; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент; публічне управління та адміністрування; фармація; медсестринство; стоматологія; будівництво та цивільна інженерія; архітектура та містобудування.

Вивчаються іноземні мови, серед яких представлені як європейські, так і мови країн Близького і Далекого Сходу. Робочими мовами в університеті є українська і англійська. Університет забезпечує студентів базами практики.

Міжнародна діяльність Університету спрямована на його інтеграцію з міжнародною університетською спільнотою в межах Болонського процесу. 
За період з 2004 по 2015 роки шість проектів КиМУ отримали фінансування Європейської Комісії в межах Програми ЄС ТЕМПУС і реалізовані у співпраці з університетами Італії, Німеччини, Іспаніїї.
Студентські команди КиМУ – учасники Конкурсів з міжнародного публічного, гуманітарного та кримінального права, . протягом останніх років, ставши призерами національних раундів представляли Україну та Університет на Міжнародних студентських конкурсах в Вашингтоні (США), Гаазі (Нідерланди), Москві (Росія).
Програми співпраці Київського міжнародного університету з європейськими університетами за спільними освітніми програмами дають можливість отримати диплом європейського університету:
- Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій (Польща);
- Сопотська Вища Школа ( Польща);
- Вища Школа Туризму та Готельної Справи (Польща);
- Верхньосілезька Вища Школа Торгівлі ім. Войцеха Корфантего (Польща);
- Професійний Інститут Бізнесу та Торгівлі (Франція);
- Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем (Латвія);
- Клайпедський державний університет прикладних наук (Литва).


КОЛЕДЖ
КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
(освітньо-кваліфікаційний рівень - молодший спеціаліст) 
Напрями:
право; журналістика; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; туризм; фармація; сценічне мистецтво; будівництво та цивільна інженерія.

ЛІЦЕЙ
КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (5 -11 класи) 
Напрями: філологічний, суспільно-гуманітарний, технологічний, художньо-естетичний, медико-біологічний.

МАГІСТРАТУРА, АСПІРАНТУРА, ДОКТОРАНТУРА, ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА
Форми навчання: денна, заочна. Термін навчання: бакалавр – 4 роки, магістр – 2 роки.

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ
Підготовче відділення КиМУ, знижка в оплаті для їх випускників 10- 15%.

Загальна площа власних приміщень Університету - 39625 м2, спеціалізовані кабінети з сучасною технічною базою: зал судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні та комп’ютерні кабінети; фізичні і хімічні лабораторії; кабінети фармації; власна університетська стоматологічна клініка; власна клінічна база (фантомний клас з терапевтичної та дитячої стоматології, класи ортопедії, ортодонтії, зуботехнічна лабораторія, клінічний кабінет з хірургічної стоматології та імплантології); навчальні теле-та радіостудії; хореографічні зали; студентський театр; спортивний і тренажерний зали; бібліотека та читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою; прес-центр; безкоштовний доступ до мережі INTERNET, WI-FI, 2 гуртожитки на 1500 місць.

96263 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.