Рекомендовано
Адреса:
пл. Шибанкова, 2, м. Покровськ, Донецької обл.
Телефон:
+38 (06239) 2-03-09
Електронна пошта:
mail@donntu.edu.ua
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
денна, заочна, прискорена
Рік заснування:
1921
Акредитація:
IV
Керівник навчального закладу:
Ляшок Ярослав Олександрович

Додаткова інформація

Донецький національний технічний університет є одним з найбільших технічних вузів України, заснований у травні 1921 року.

Донецький національний технічний університет акредитован за ІV рівнем акредитації, це найвищий рівень в Україні. В університеті здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр з спеціальностей, зазначених у таблиці, за денною, заочною та прискореною (після технікума) формами навчання. До складу ДОННТУ входять відділ аспірантури та докторантури, інститут післядипломної освіти. На базі університету функціонує військова кафедра.

 рглнпглилг

Перед студентами Донецького національного технічного університету відкриваються все нові й нові можливості. Окрім сучасних предметів, додаткових професійних курсів та насиченого студентського життя, в кожного студента є шанс підвищити свої навички під час різноманітних стажувань у найкращих вузах Євросоюзу. ДОННТУ є учасником багатьох міжнародних проектів з академічної мобільності. Це дозволяє студентам проходити короткострокове  навчання, стажування, дослідження чи практики в країнах Європи. Під час короткотермінового навчання студенти отримують стипендію. Випускники ДонНТУ користуються стійким попитом на ринку праці і мають високий потенціал для кар’єрного зростання.

 

35363 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.