Рекомендовано
Адреса:
просп. Л. Ландау, 27, м. Харків
Телефон:
+38 (057) 739-81-81
Електронна пошта:
odin.univd@gmail.com
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1994
Акредитація:
IV

Додаткова інформація

Харківський національний університет внутрішніх справ – вищий навчальний заклад системи МВС України IV рівня акредитації, заснований 22 листопада 1994 року. Указом Президента України 2 березня 2001 року Університету внутрішніх справ було надано статус національного. 
Ректором навчального закладу є доктор юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Васильович Сокуренко. 
В університеті готують фахівців за державним замовленням та на госпрозрахункових засадах за денною, заочною та дистанційною формами навчання в галузях: право, цивільна безпека, управління та адміністрування, соціальні та поведінкові науки, інформаційні технології. 
Діють шість факультетів з наданням ступеня вищої освіти «бакалавр», «магістр». 
Після закінчення:
факультету № 1 (слідства) його випускники працюють в органах досудового розслідування на посаді слідчого;
факультету № 2 (кримінальної поліції) – у підрозділах карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, у сфері захисту економіки та інших оперативних службах; 
факультету № 3 (підрозділів поліції превентивної діяльності) – на посадах інспекторів ювенальної превенції, дозвільної системи, інспекторів з безпеки дорожнього руху, психологів та ін. 
Факультет № 4 (кіберполіції) – єдиний факультет у системі відомчих вищих навчальних закладів України, який готує кіберполіцейських. Після його закінчення випускники працюють на посадах слідчого та оперуповноваженого підрозділів боротьби з кіберзлочинами, зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, а також в оперативно-технічних та інформаційно-аналітичних підрозділах.
Для працівників поліції діє факультет №5 (заочного навчання).
На факультеті № 6 (права та масових комунікацій) навчаються студенти, у тому числі іноземні громадяни, за денною, заочною та дистанційною формами навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. На факультеті здійснюється ступенева підготовка фахівців ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр» за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Кібербезпека».

У складі університету діє Сумська філія

Випускники мають можливість працювати в органах судової влади, банківських, фінансових, юридичних установах, навчальних закладах та інших організаціях.

Із 2018 року університет готуватиме фахівців за новими спеціалізаціями: «Фінансова безпека та фінансові розслідування», «Державне управління», «Філологія (іноземна)».


Отримавши вищу освіту, ви здійснюватимете практичну діяльність у різних сферах економіки та державного управління, досконало вивчите іноземну мову, матимете можливість брати участь у різних міжнародних проектах (миротворчих місіях).

Для студентів денної та заочної форм навчання відкрито кафедру військової підготовки, після закінчення якої вони отримують військове звання «молодший лейтенант запасу»; працює підготовче відділення. У складі університету також функціонують Інститут післядипломної освіти, Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції», діють представництва в містах Маріуполі, Мелітополі, Полтаві та Смілі.

Університет має потужний науково-педагогічний колектив. Заняття з курсантами, студентами та слухачами проводять 73 доктори наук і професори, 317 кандидатів наук і доцентів. Працюють 30 кафедр, 2 науково-дослідні лабораторії, створено власні наукові школи, які займають провідні позиції в науковому середовищі та кожна з яких має значні здобутки. Діють 5 спеціалізованих учених рад із захисту дисертацій на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії та наукового ступеня доктора наук.
Колективом університету визначено пріоритети, яких він дотримується у своїй діяльності, – національно-патріотичне і культурне виховання, здоровий спосіб життя, оволодіння ІТ-технологіями, поглиблене вивчення іноземних мов.

В університеті створена сучасна матеріально-технічна база. Діють навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, 100-метровий стрілецький комплекс, центри корекційної та психодіагностичної діяльності, гендерної освіти, кабінет педагогічної майстерності для молодих викладачів, кабінет для навчання курсантів майстерності водія, виставкова зала, музей університету, відкрито Центр Українсько-Польського розвитку. Працюють унікальні навчальні аудиторії – зала судових засідань, «зелена кімната» для надання психологічної допомоги постраждалим від насильства, юридична клініка, в якій курсанти і студенти університету надають безоплатну правову допомогу населенню. Університет активно співпрацює з поліцейськими установами Швеції, Чехії, Норвегії, США, Туреччини, Хорватії, Польщі, Молдови та ін.

Створено належні санітарно-побутові умови для проживання курсантів і студентів у гуртожитках. У них є кімнати для самопідготовки з доступом до мережі Інтернет, спортивні зали. Працює медико-санітарна частина, де є стаціонарне відділення. Розширено та оновлено мережу університетських їдалень і кафе.
Спортивна база університету – це борцівські, тренажерні та спортивні зали, літній багатофункціональний спортивний комплекс, який включає майданчики для виконання гімнастичних вправ, гри в міні-футбол, волейбол і баскетбол та смугу перешкод. Відкрито тренувально-спортивний комплекс стадіон «Динамо-Арена», який побудовано за сучасними європейськими стандартами. Він є багатофункціональним спортивним майданчиком для проведення тренінгів та занять зі спеціальної фізичної і тактичної підготовки. Проводити навчальні заняття та грати у футбол тут можна за будь-якої пори року. Поле обладнане сучасним освітленням та синтетичним покриттям, є прес-центр, центр психологічної допомоги, душові та роздягальні. 

У навчальному закладі працюють секції з різних видів спорту: тайського боксу, самбо, дзюдо, легкої атлетики, гирьового спорту, шахів тощо. Надзвичайно популярними серед молоді є ігрові види спорту – футбол, волейбол, баскетбол. Спортсмени університету – неодноразові переможці чемпіонатів України, Європи та світу.

На громадських засадах діє Університет культури, в рамках роботи якого відбуваються різноманітні культурно-освітні заходи, зустрічі з видатними митцями Харківщини. Молодь відвідує театри, галереї, художні виставки тощо. В університеті працює багато гуртків художньої самодіяльності, прикладного мистецтва. Розкрити свій творчий потенціал курсанти і студенти можуть під час проведення численних культурно-масових заходів: конкурсу «Міс першокурсниця», святкування Дня закоханих, огляду-конкурсу художньої самодіяльності, фестивалю команд КВК, святивших концертів з нагоди державних і професійних свят.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ має високе звання «Флагман освіти і науки України», тричі ставав переможцем Всеукраїнського освітянського рейтингу «Софія Київська», відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, має інші нагороди.

74585 переглядів

Відгуки (5)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
This comment was minimized by the moderator on the site

Очень даже классный ВУЗ!

This comment was minimized by the moderator on the site

Отличный университет

This comment was minimized by the moderator on the site

Я в этом году поступила в этот университет, и считаю, что сделала правильный выбор.

This comment was minimized by the moderator on the site

Это самый лучший университет в Харькове.

This comment was minimized by the moderator on the site

Отличный универ!!!!!!

Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.