Рекомендовано
Адреса:
просп. Науки, 4, м. Харків, 61022
Телефон:
+38 (057) 705-07-20; 707-73-28
Електронна пошта:
meduniver@knmu.kharkov.ua; priem@knmu.kharkov.ua;
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1804
Акредитація:
IV
Ліцензія
Право здійснення освітньої діяльності ХНМУ визначено Міністерством освіти та науки України https://mon.gov.ua/storage/app/media/pravo-diyalnosti/219/01/natsionmedichniyuniver100.pdf
Керівник навчального закладу:
Лісовий Володимир Миколайович

Додаткова інформація

Право здійснення освітньої діяльності ХНМУ визначено Міністерством освіти та науки України https://mon.gov.ua/storage/app/media/pravo-diyalnosti/219/01/natsionmedichniyuniver100.pdf

Факультети: І, II, III, IV медичний, стоматологічний, Навчально-науковий інститут з підготовки іноземних громадян ХНМУ, у складі якого 3 факультети з підготовки іноземних студентів, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ХНМУ.

ХНМУ здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

  • за ступенем – «Магістр» на основі повної загальної середньої освіти (денна форма здобуття освіти) «Медицина»; «Педіатрія»; «Стоматологія».
  • за ступенем – «Магістр»  на основі ступеня «Бакалавр» та ОКР «Спеціаліст» (денна та заочна форми здобуття освіти) «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Фізична терапія, ерготерапія», «Публічне управління та адміністрування», «Освітні, педагогічні науки».
  • за ступенем – «Бакалавр»  на основі повної загальної середньої освіти (денна та заочна форми здобуття освіти)
  • «Технології медичної діагностики та лікування», «Фізична терапія, ерготерапія», «Соціальна робота».
  • за ступенем – «Бакалавр»  на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (денна та заочна форми здобуття освіти) «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування»
  • на 2 курс з нормативним терміном навчання на вакантні місця для осіб, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст» за спеціальностями галузі знань «Медицина»;
  • на 3 курс з нормативним терміном навчання на вакантні місця для осіб, які мають освітньо-    кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст» за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування».

Перелік предметів, оцінки з яких враховуються
у конкурсному відборі при вступі до ХНМУ

Шифр
галузі

Галузь знань

Код
cпеціальності

Назва спеціальності

Конкурсні предмети

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

Відкриті (бюджетні) пропозиції (бюджет та контракт)

22

Охорона

здоров’я

221

Стоматологія

укр.мова та література

біологія або хімія

фізика або  математика

222

Медицина

укр.мова та література

біологія або хімія

фізика або  математика

228

Педіатрія

укр.мова та література

біологія або хімія

фізика або  математика

Небюджетні пропозиції (тільки контракт)

22

Охорона

здоров’я

221

Стоматологія

укр.мова та література

біологія

хімія або  математика

222

Медицина

укр.мова та література

біологія

хімія або  математика

228

Педіатрія

укр.мова та література

біологія

хімія або  математика

22

Охорона

здоров’я

224

Технології медичної діагностики та лікування

укр.мова та література

біологія

математика

або історія України

227

Фізична терапія, ерготерапія

укр.мова та література

біологія

математика

або історія України

23

Соціальна робота

231

Соціальна робота

укр.мова та література

історія України

іноземна мова або математика

Приймальна комісія ХНМУ допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання:

для здобуття ступеня «Магістр» за спеціальністю «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія» на основі 11 класів незалежно від  форми  фінансування освіти вступників, які подають сертифікати ЗНО з балами: перший предмет - українська мова та література – 130 і вище,  другий та третій предмети – біологія, хімія, фізика, математика –  150 та вище;

за ступенем «Бакалавр» на спеціальності: «Технології медичної діагностики та лікування», «Соціальна робота», «Фізична терапія, ерготерапія» на основі 11 класів вступників, які подають сертифікати ЗНО з відповідних предметів з балами 100 та вище.

Додаткова інформація про ВНЗ

Післядипломна освіта: інтернатура, клінічна ординатура, підвищення кваліфікації лікарів, аспірантура, докторантура.

Підготовка фахівців в університеті здійснюється за рахунок коштів державного бюджету; фізичних, юридичних осіб та за рахунок пільгових довгострокових кредитів.

Довузівська підготовка (057) 707-72-60

ХНМУ - сучасний багатопрофільний навчальний заклад із потужною науковою й матеріально-технічною базою що включає: 70 кафедр (серед яких 48 клінічні), Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ХНМУ, Навчально-науковий інститут з підготовки іноземних громадян ХНМУ, Навчально-науковий інститут якості освіти ХНМУ з широким спектром  тренажерів, технологій комп’ютерного та віртуального моделювання різноманітних клінічних ситуацій для відпрацювання практичних навичок, типових вмінь та умінь роботи з маніпуляційною медичною технікою. Успішно діють 6 навчальних науково-виробничих об’єднань ХНМУ, 2 наукові інститути: науково-дослідний інститут гігієни праці та професійних захворювань, Український інститут клінічної генетики. Крім того до складу університету входять: 5 центрів: лікувально-навчально-науковий підрозділ «Університетський стоматологічний центр», навчально-науковий медичний комплекс «Університетська клініка» ХНМУ, науково-практичний центр доклінічних і клінічних досліджень, центр гендерної освіти, центр медичного краєзнавства, 4 проблемні лабораторії. В структурі університету працює медичний коледж, який проводить підготовку «Молодших спеціалістів» за спеціальністю «Медсестринство». 

В університеті понад 8 тисяч студентів, інтернів, клінординаторів, аспірантів і докторантів серед яких понад 4000 іноземних громадян з 73 країн світу. 

Університет займає активну позицію щодо розбудови змісту та форми навчальної роботи згідно з принципами реалізації Болонської декларації в системі вищої медичної освіти України, яка дозволить нинішньому і майбутнім поколінням молоді отримати вищу медичну освіту на рівні європейських стандартів. Університет бере участь у  всеукраїнських та міжнародних наукових форумах, здійснює співробітництво  з зарубіжними організаціями. Під час навчання студенти проходять практику та стажування в лікарнях,  шпиталях,  медичних установах України та інших країн Світу. ХНМУ співпрацює з навчальними закладами країн СНД,  Америки,  Європи,  Африки та Азії. У 1998 році університет прийнято до Міжнародної асоціації університетів світу.

В університеті застосовується прогресивна технологія навчання. Активно використовуються симуляційні класи з широким спектром  тренажерів, технологій комп’ютерного та віртуального моделювання різноманітних клінічних ситуацій для відпрацювання практичних навичок, типових вмінь та умінь роботи з маніпуляційною медичною технікою. До послуг студентів сучасні комп’ютери, відео- та аудіоапаратура, комп’ютерні класи, наукова бібліотека, фонд якої нараховує понад  1 млн. екземплярів,   в структурі бібліотеки 8 відділів, 9 секторів та розгалужена мережа пунктів обслуговування з автоматизованою книговидачею.

На базі ХНМУ створені всі умови не лише для підготовки висококваліфікованих фахівців, але

й для повноцінного особистісного розвитку та розвитку фізичного здоров’я наших студентів. Університет має три спортивні бази, площа та устаткування яких дозволяють проводити тренування та змагання більш ніж з 20 видів спорту під керівництвом відомих в Україні та Європі тренерів. Вихованці нашого університету неодноразово ставали переможцями та призерами національних   й   міжнародних  змагань,  і навіть,   чемпіонами  Світу. 

В університеті успішно діють колективи художньої самодіяльності, є «Молодіжний центр», який представлений усіма видами гуртків художньої самодіяльності: вокальних, інструментальних, хореографічних та інших. Популярним   серед студентів та співробітників університету є відпочинок у спортивно-оздоровчому таборі «Медик», розташованому в мальовничому куточку Харківщини на березі Сіверського Донця.

Усі  студенти,   які   потребують,   забезпечуються гуртожитком з сучасними умовами проживання.

За більш детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії.

Адреса  приймальної комісії: 

61022, м. Харків, пр. Науки, 4, (вхід з вул. Літературна)

тел. (057) 707-73-28, 705-07-20, моб.тел. 098-211-34-83

e-mail:priem@knmu.kharkov.ua

web: www.knmu.kharkov.ua

98942 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.