Рекомендовано
Адреса:
вул. Небесної Сотні, 38/1, м. Хорол, Полтавська область, 37800
Телефон:
(05362)33557, приймальна комісія – 0505088742(Viber), 0507741707
Електронна пошта:
hmcppzvv@ukr.net
Сайт:
Viber:
0505088742
Статус:
заклад професійної (професійно-технічної) освіти
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1950
Акредитація:
III
Керівник навчального закладу:
Заєць Віталій Іванович

Додаткова інформація

Перелік професій за якими  здійснюється підготовка за регіональним замовленням:

1.      Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії А1, А2, В1); Слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин  устаткування; Водій автотранспортних засобів (категорія С);

  1. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2); Водій автотранспортних засобів (категорія С) ;
  2. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Водій автотранспортних засобів (категорії С) ;
  3. Кухар;
  4. Кухар; Кондитер;
  5. Кухар; Офіціант;
  6. Кухар; Майстер ресторанного обслуговування.

Перелік  професій  за якими здійснюється курсова підготовка за кошти фізичних та юридичних осіб:

 1. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва  категорії  «А1», А2», «В1», «В2», «В3»,  «Н»;

2. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування (1-2 розряд);

3. Водій автотранспортних засобів категорії «В»; 

4. Кухар (3-5 розряд);

5. Офіціант (3-5 розряд);

  1. Кондитер (3-5 розряд);
  2. Майстер ресторанного обслуговування (4 розряд).

Перелік  професій  за якими здійснюється професійна адаптація учасників ООС (АТО):

 1. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва  категорії  «А1», А2»;

2. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування (1-2 розряд);

3. Кухар (3 розряд);

  1. Кондитер (3 розряд).

Наші переваги:

*Безкоштовне навчання за регіональним замовленням;

*Гарантоване працевлаштування;

*Забезпечення  стипендією;

*Прийом на навчання без сертифікатів ЗНО  та вступних випробувань;

* Можливість навчання за дуальною формою;

*Час навчання зараховується до трудового стажу;

*Відстрочка від призову до Збройних Сил України;

*Продовження навчання у ВНЗ за скороченим  терміном навчання;

*Проживання у гуртожитку безкоштовне;

*Харчування трьохразове (для дітей соціально- незахищених категорій – пільгове або безкоштовне).

       Сьогодні Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області - це державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти третього атестаційного рівня, що здійснює ступеневу підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників  закладів загальної середньої освіти;  курсову підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення, військовослужбовців звільнених у запас  або у відставку, в тому числі учасників  ООС (АТО).

          Матеріальна база Центру зосереджена в м. Хорол і с. Войниха Лубенського району та включає в себе: 3 навчальні корпуси, навчально-виробничу майстерню (з обладнаними навчальними кабінетами, лабораторіями, майстернями та навчальним кафе), 2 гуртожитки (на 300 та 75 місць),  навчальне господарство (загальна площа земельних ділянок сільськогосподарського призначення 196 га). Є в наявності їдальня (на 200 посадкових місць), 2 бібліотеки, автотрактородром, понад 50 одиниць техніки та устаткування, спортивні зали та майданчики. Обладнано кабінети комп’ютерної техніки. Навчальні корпуси та бібліотеки під’єднані до мережі  Іnternet.

          На території закладу освіти збудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям. На виконання Державної програми інформатизації ПТНЗ, в 2005 році Центр отримав новий комп'ютерний комплекс із програмним забезпеченням, а в 2019 році - SТЕМ-кабінет та комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми; заклад освіти один із перших у Полтавській області отримав навчальну зброю для виконання програми предмета «Захист України» з метою підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.

          Значна увага приділяється патріотичному вихованню здобувачів освіти. У закладі діє музей, де зібрані матеріали про працівників Центру, постійно поновлюються сторінки історико-краєзнавчого нарису «ХОРОЛЬСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР - історія і сьогодення».

         Підготовка трактористів-машиністів відбувається під час організації виробничого навчання на полях навчального господарства, де вирощуються врожаї зернових та технічних культур, реалізація сільськогосподарської продукції дає можливість наповнювати спеціальний фонд та використовувати кошти на розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти. Підготовка професійно-компетентних кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів за багатосторонніми договорами, їх працевлаштування, співпраця із соціальними партнерами - ось основні завдання, над якими щоденно працює  педагогічний колектив Центру.

           Міжрегіональний центр  є одним з перших серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області, що у 2017 році розпочав впровадження елементів дуальної форми навчання, що за своїм змістом означає паралельне навчання здобувачів освіти в освітньому закладі та на виробництві.

         За участь у конкурсі тематичних номінацій одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» в 2019 році Міжрегіональний центр нагороджений срібною медаллю у номінації «Конкурентноздатний фахівець - сучасна стратегія закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

         Соціальне партнерство із роботодавцями регіону в питаннях формування регіонального замовлення, професійної підготовки  та працевлаштування випускників на першому робочому місці є ефективним не дивлячись на низький рівень мотиваційних важелів державного регулювання цих відносин у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та економіки.

          Неухильне дотримання професійної етики; формування  здорових та безпечних умов праці, навчання, виховання;  довіра, повага, вимогливість та справедливість у стосунках між учасниками освітнього процесу; надання консультативної педагогічної допомоги з питань освіти, фізичного й психічного розвитку здобувачам освіти, підтримання тісних зв’язків з  їх батьками лише частка щоденної роботи колективу працівників  Міжрегіонального центру у ході здійснення освітнього процесу   і є підтвердженням тези, що освіта – це скарб.

        Міжрегіональний центр - це заклад освіти  зі славною історією, насиченим сьогоденням та перспективним майбутнім,  це «скарбниця»  здобутків,   багатолітньої  співпраці  кількох поколінь педагогічних працівників і здобувачів освіти. 

45473 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.