Рекомендовано
Адреса:
Салтівське шосе, 123, Харків, Харківська область, 61110, Україна
Телефон:
+38 (057) 738-21-04, +38 (057) 738-14-41
Електронна пошта:
hvpyb@ukr.net , hvpub@ptukh.org.ua
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна
Рік заснування:
1966
Акредитація:
III
Керівник навчального закладу:
Сорокін Іван Миколайович

Додаткова інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» - це сучасний заклад професійної освіти ІІІ атестаційного рівня, який постійно розвивається та запроваджує сучасні технології освіти.
 Сьогодні учні мають змогу навчатись в сучасних кабінетах, майстернях, лабораторіях, обладнаних комп’ютерною технікою та різноманітним обладнанням.
 Під час виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах учні набувають практичні навички та реальний досвід роботи на виробництві.
  Іногороднім учням надається гуртожиток, проживання в якому безкоштовне.
  В училищі працюють гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції, кожен учень має можливість їх обрати за інтересами.
  Всі випускники після завершення навчання отримують гарантовані робочі місця та соціальний пакет при працевлаштуванні.
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» готує висококваліфікованих робітників за професіями.

 таблица 2

Умови прийому.

1. Прийом до ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» проводиться за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту, середнього бала атестата про повну загальну середню освіту.
2. Учні ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва», які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, переводяться на третій ступінь навчання на основі конкурсного відбору згідно з критеріями відбору учнів на третій ступінь професійно-технічної освіти ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва».
3. Учні інших ПТНЗ, які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третій ступінь навчання згідно з критеріями відбору.
4. Зарахування осіб на третій ступінь здійснюється без надання вступником сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
5. Прийом слухачів за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб на  перепідготовку або підвищення кваліфікації може здійснюватися шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».

Документи для вступу.
Вступники подають особисто:
- заяву про вступ до ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» указуючи обрану професію, форму навчання, місце проживання; 
- документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним замовленням; в інших випадках - оригінал або завірену копію;
- документ про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за результатами закінчення другого ступеня навчання в навчальному закладі другого або третього атестаційного рівня (для навчання на третьому ступені ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва») (оригінал або його завірену копію);
-  медичні довідки за формами: 086/о – лікарський консультативний висновок для абітурієнтів навчальних закладів всіх рівнів акредитації та 063/о - картка профілактичних щеплень;
- 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
- паспорт громадянина України, витяг з Єдиного державного демографічного реєстру, (2 копії);
- картку фізичної особи платника податків (2 копії);
- довідки з місця проживання та про склад сім'ї;
- копії документів, що дають право на пільги до вступу до навчального закладу (за наявності).
 Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).
ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» має структурний підрозділ «Регіональний навчально-практичний будівельний центр».
 Він був створений наказом Головного управління освіти і науки № 452 від 09.08.2004 р. за погодженням з Міністерством освіти і науки України. «РНПБЦ» створено при підтримці компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».
 Основна мета створення Регіонального навчально-практичного будівельного центру - надання сучасних освітніх послуг в галузі інноваційних будівельних технологій і матеріалів.
Центр здійснює свою діяльність за такими напрямками: 
- підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників будівельних організацій за новими будівельними технологіями від «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)»; 
- вивчення науково-технічних досягнень у галузі будівництва та впровадження їх в виробництво;
- вивчення та використання номенклатури нових матеріалів та технологій.
Теоретико-практичне навчання при Центрі проводиться за тематичними циклами: 
1. Плиткове облицювання (матеріали Ceresit);
2. Улаштування підлог (матеріали Ceresit); 
3. Відновлення та захист бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій (матеріали Ceresit); 
4. Реставрація фасадів будинків матеріалами Ceresit; 
5. Декоративне опорядження фасадів матеріалами Ceresit; 
6. Гідроізоляційні роботи (матеріали Ceresit); 
7. Системи утеплення фасадів матеріалами Ceresit. 
Після закінчення навчання видається сертифікат.

27423 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.