Рекомендовано
Адреса:
вул. Широка, 79, Львів, Львівська область, 79052, Україна
Телефон:
+38 (032) 267-68-16, 267-56-11
Електронна пошта:
lphl@ukr.net
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна
Рік заснування:
1945
Акредитація:
III

Додаткова інформація

Львівське вище професійне художнє училище запрошує на навчання випускників загальноосвітніх шкіл та всіх бажаючих отримати професії, які мають найбільший попит на ринку праці.

Львівське вище професійне художнє училище здійснює підготовку живописців, вітражників, флористів, які навчаються графіці, живопису , віражному мистецтву, виготовленню виробів зі скла, металу, шкіри, бісеру, мистецтву аранжування квітів, ікебані, обрядовій флористиці, дизайну інтер’єру.

В училищі реалізується Німецько-український модельний проект у сфері професійної освіти з підготовки спеціалістів західноєвропейського рівня: реставраторів декоративно-художніх фарбувань, малярів та реставраторів виробів з дерева, столярів, а також навчаємо професіям малярів-штукатурів, штукатурів-лицювальників-плиточників.

Приймаємо учнів після 9-го та 11-го класів загальноосвітніх шкіл. По завершенню навчання, матимете змогу продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем - «Молодший спеціаліст»(за спеціальностями – «Дизайн» та «Декоративно – прикладне мистецтво»). Крім того Львівське вище професійне художнє училище готує фахівців будівельних і художніх професій із числа осіб із інвалідністю (нечуючих) за сприяння Українського товариства та Фонду соціального захисту інвалідів.

Підготовка фахівців у стінах закладу здійснюється у сучасних кабінетах і виробничих майстернях. У розпорядженні учнів : 3 комп’ютерні кабінети, 3 спортзали, велика бібліотека, актовий та виставковий зали, спортмайданчик, гуртожиток. Працюють спортивні секції з футболу,волейболу, армреслігну та кікбоксінгу, гирьового сорту, гуртки художньої самодіяльності та прикладного мистецтва.

Училище проводить курсову підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації всіх бажаючих опанувати сучасні будівельні технології незалежно від віку, освіти та кваліфікації.Додаткова інформація
П Р О Ф Е С І Ї ОСВІТА
9 КЛАСІВ З ОТРИМАННЯМСЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
ОСВІТА 11 КЛАСІВ
РЕСТАВРАТОР ДЕКОРАТИВНО – ХУДОЖНІХ ФАРБУВАНЬ, МАЛЯР (Німецько-український модельний проект Фонду Eberhardа Schockа, підготовка спеціалістів західноєвропейського рівня з вмінням виконувати керівні функції під час будівельних робіт).
ІІ ст. 2,5 р.

ІІІ ст. 1,5 р
1 р. 5 міс.
(ІІ ступінь)
2 р.
(ІІІ ступінь)
РЕСТАВРАТОР ВИРОБІВ З ДЕРЕВА, СТОЛЯР (Німецько-український модельний проект Фонду Eberhardа Schockа , підготовка спеціалістів західноєвропейського рівня з вмінням виконувати керівні функції під час столярних робіт)
2 р. 10 міс. 
(ІІ ступінь)
4.р. 
(ІІІ ступінь)
1 р. 5 міс. 
(ІІ ступінь)
2 р. 
(ІІІ ступінь)
ЖИВОПИСЕЦЬ; ВІТРАЖНИК (художньо – оформлювальні роботи, дизайн інтер'єру, вітраж, кераміка, вироби зі скла, шкіри, бісеру, батик)
3 р. 10 міс.
-
ЖИВОПИСЕЦЬ ; ФЛОРИСТ (художньо – оформлювальні роботи, дизайн інтер'єру, садово-парковий дизайн, ікебана, мистецтво аранжування квітів)
2 р. 10 міс
-
ВІТРАЖНИК
-
1,5/2 р
МАЛЯР-ШТУКАТУР
-
10 міс.
ШТУКАТУР, ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК
-
10 міс.


Ми маємо сучасні кабінети і майстерні, комп’ютерні класи, гуртожиток, 3 спортзали, велику бібліотеку, актовий та виставковий зали, спортмайданчик, клуб дозвілля. Майстерні столярів-реставраторів та малярів-реставраторів обладнані імпортним устаткуванням та верстатами.

Працюють : спортсекції з футболу, волейболу та баскетболу, атлетичної гімнастики, гирьового спорту та кік-боксингу, гуртки і клуби художньої творчості.

Училище приймає на навчання також інвалідів (нечуючих) на основі Угод з Фондом захисту інвалідів 

Для вступу потрібні такі документи:

1.Документ про освіту ( оригінал)
2. Паспорт або свідоцтво про народження (2 копії) 
3. Довідка з місця проживання і про склад сім'ї 
4. Ідентифікаційний номер (2 копії) 
5. Медична довідка (форма 086 та 25 Ю ), а також 086-1/0 , проба Руф’є
6. 6 фотокарток 3 х 4
7. 4 конверти з марками
8. 2 зошита в клітину (36 ст.)
Адреса училища: 
79052 м. Львів, ( Левандівка) 
вул. Широка, 79
Транспорт: маршрутні таксі №№ 12ТР, 13, 17, 18, 20, 23, 34, 43, 1001
 

21980 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.