Рекомендовано
Адреса:
вулиця Садова, 39, Конотоп, Сумська область, 41600, Україна
Телефон:
+38 (05447) 2- 51-65, Факс: +38 (05447) 2-51-71
Електронна пошта:
info@kpt.sumdu.edu.ua
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1890
Акредитація:
І
Керівник навчального закладу:
Гребеник Тетяна Вікторівна

Додаткова інформація

  1. Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування

Нині до складу відділення входить дві спеціальності, а саме:

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»;

«Землевпорядкування».

Спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

Студенти вивчають спеціальні предмети: будівельне матеріалознавство, геодезію, будівельні конструкції, основи розрахунків будівельних конструкцій, економіку, експлуатацію будівель, технологію та організацію будівельного виробництва. Для вивчення цих дисциплін обладнані спеціальні лабораторії; кабінети оснащені сучасною обчислювальною технікою.

 Спеціальність «Землевпорядкування»

Студенти спеціальності «Землевпорядкування» вивчатимуть такі спеціальні предмети, як: фотограмметрія, управління земельними ресурсами, топографічне і землевпорядне креслення, земельний кадастр, земельне право, землевпорядне проектування та інші.

 У подальшому студенти отримають кваліфікацію техніка-землевпорядника. Молодший спеціаліст землевпорядної справи здатний виконувати таку професійну роботу, як: організація ефективного використання земель, їх охорона, контроль за дотриманням земельного законодавства; дотримання зйомки, нівелювання; складання проектів міжгосподарського землеустрою з економічним обґрунтуванням; ведення земельнооблікової інформації; проведення заходів із землеустрою, забезпечення безпечного проведення робіт.

 

  1. Менеджмент та матеріалообробка

Нині до складу відділення входить дві спеціальності, а саме: «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» та «Організація виробництва».

Спеціальність «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»

Організація навчального процесу згідно навчальних планів, які складаються з таких дисциплін: математична, природничо-наукова підготовка: вища математика, фізика, хімія, технологія конструкційних матеріалів, інформатика і обчислювальна техніка, технічна механіка, нарисна геометрія і інженерна графіка. Професійна і технічна підготовка: технологія машинобудування, основи обробки матеріалів та інструмент, технологічне оснащення, технологічні основи програмування на верстатах з ЧПК, охорона праці.

 Спеціальність «Організація виробництва» задовольнила потребу виробничого сектору економіки держави саме в таких кадрах. Студенти спеціальності отримують спеціалізовану економічну освіту, підкріплену технічними знаннями, можливість самореалізації під час навчання. За сучасних умов, коли на ринку праці дефіцит кадрів відсутній, вимоги до випускників вищих навчальних закладів зростають, тому на відділенні активно впроваджуються передові інноваційні технології навчання, що значно підвищує конкурентоспроможність його випускників.

 

  1. Будівництво залізниць та автошляхів

Нині до складу відділення входить дві спеціальності, а саме:

 «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій»

«Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів».

 «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій». Студенти вивчають предмети спеціальності: геодезія, будівлі і споруди,основи інженерної геодезії, вишукування і проектування залізниць, будівництво залізниць, залізнична колія. Для вивчення цих дисциплін обладнані спеціальні лабораторії, кабінети, які оснащені сучасною комп'ютерною обчислювальною технікою. У подальшому студенти отримують кваліфікацію “технік-будівельник”, і можуть продовжити навчання у закладах вищої освіти, або ж запрошуються на роботу за спеціальністю після проходження виробничої практики.

 «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів». Студенти вивчають предмети спеціального циклу: геодезія, статика споруд, геологія, дорожньо-будівельні матеріали, вишукування і проектування автомобільних доріг і аеродромів, будівництво автомобільних доріг і аеродромів, правила і безпека дорожнього руху, утримання і ремонт доріг, штучні споруди. У подальшому студенти отримують кваліфікацію техніка-будівельника і можуть продовжити навчання у закладах вищої освіти, або ж запрошуються на роботу за спеціальністю після проходження виробничої практики.

 .     

  1. Комп’ютерні та електронні технології

Нині до складу відділення входить дві спеціальності, а саме:

“Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації” та “Обробка металів різанням”.

 “Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації”. Навчання за даною спеціальністю передбачає підготовку фахівців в галузі електронного та радіоелектронного напрямів автоматики та телемеханіки машино- та приладобудування.

Головна мета підготовки спеціалістів – формування високопрофесійних вмінь та навичок: у виробництві та налагоджуванні електронних та електричних засобів автоматизації; в експлуатації електронних засобів як у виробничій так, і невиробничій сферах, де необхідна комп’ютеризація і автоматизація.

 Спеціальність “Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж”.

На відділенні працюють спеціалізовані навчальні лабораторії та кабінети, обладнані сучасною технікою та устаткуванням, створена сучасна комп’ютерна база, функціонує комп’ютерна мережа відділення і навчального закладу. Студенти мають доступ до мережі Інтернет, що розширює можливості їх доступу до інформації.

У навчальному процесі широко використовуються сучасні засоби та найновіші навчальні технології.

 

  1. Заочне відділення

Щороку на початку літа приймальна комісія технікуму проводить набір абітурієнтів на заочне відділення за такими спеціальностями:

5.06010108 „Будівництво обслуговування і ремонт залізничних колій”

5.06010101 „Будівництво та експлуатація будівель і споруд”

5.03060101 „Організація виробництва” (менеджмент).

 

Строк навчання на заочному відділенні технікуму – 2 роки 6 місяців.

 Довузівська підготовка

Відділ довузівської підготовки ПТКІСумДУ організовано для підвищення рівня загальноосвітньої підготовки учнівської молоді та створення сприятливих умов вступу до технікуму. Під час навчання слухачі мають можливість ознайомитися з умовами проведення іспитів, характером завдань, вимогами до рівня знань абітурієнтів та пройти тренувальні іспити.

У закладі діють шестимісячні, чотирьохмісячні та літні підготовчі курси щодо вступу до технікуму.

У технікумі створені умови як для адаптації слухачів до умов і вимог вищого навчального закладу, так і для реалізації особистості в інтелектуальному, культурному, моральному і професійному розвитку.

 Позанавчальна робота

У технікумі працює розгалужена система об’єднань за інтересами, де студенти можуть розвивати свої творчі, спортивні, музичні, технічні здібності та таланти. Більшість об’єднань працює у межах проекту «Коло друзів», що реалізується за співпраці з Благодійним фондом «Відень». Серед них: клуб вивчення англійської мови «LINGUACAT», клуб декоративно-ужиткового мистецтва «MadeinUkraine», клуб «Вокально-інструментальна гра», дискусійний клуб «Погляд», клуб «Аеробіка», клуб «Соціальне волонтерство». Крім того, студенти технікуму відвідують різноманітні спортивні секції, займаються у вокальній студії «Елегія» та хореографічному колективі «АRTEZ», займаються технічною творчістю у клубі «Робототехніка» ( за співпраці з Конотопським ІТ-кластером).

 

Для абітурієнтів 26 травня 2019 року буде проведено День відкритих дверей.

До закладу дістатися із залізничного та автовокзалу:

Маршрутним таксі  № 1, 4, 12, 14, 15 до зупинки “Лісового”.

 Адреса: вул. Садова, 39, Конотоп, Сумська область, 41600, Україна.

 Телефони приймальної комісії: (096) 715-26-62

5048 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.