Учнівська збірна України виборола 148 нагород і перше місце в командному заліку на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15

Загалом у змаганнях взяли участь 2 500 спортсменів віком 13-15 років із 35 країн світу. Українську збірну представляв 251 спортсмен.

До програми заходу увійшли 15 видів спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна та греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом було розіграно 172 комплекти нагород.

Водночас зі спортивними змаганнями для учнів проводились освітні та культурні заходи, оскільки події, що проходять під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту, ставлять собі за мету розвивати взаємоповагу, толерантність, єднання й дружбу.

Зокрема, в межах ігор було проведено Учнівський спортивний форум. Участь у ньому взяв заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький, який поінформував про впровадження в Україні принципово нових підходів щодо популяризації активного відпочинку серед учнів.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.