Участь студентів та викладчів філії в проекті «EU4Youth - Вплив соціальних інновацій - стратегічне партнерство»

У конференціях також взяли участь викладачі вищезазначених кафедр: к.е.н, доцент Ліганенко І. В., викладач Боденчук С. В., к.е.н. Мурашко І. С., ст. викладач Куля І. Ф., викладачі Кулава М. К. та Андрончик Ю. М.
Проект EU4Youth спрямований на сприяння до працевлаштування (самозайнятості) молодих людей особливо - представників уразливих груп населення, що мають менше можливостей. Метою проекту є розвиток підприємницького потенціалу молоді з Молдови, України та Румунії з метою сприяння соціальній згуртованості та зайнятості, а також зменшення нерівності. Протягом 3-4 місяців п'ять партнерів проведуть медіа-кампанії, створять соціальні підприємства в громадах і їх інтерактивну карту, регіональну обсерваторію, 4 лабораторії соціальних інновацій, а також платформу електронного навчання, присвячену соціальному підприємництву. Крім того, буде проведено конкурс «Премія за соціальний вплив», за результатами якого 8 соціальних підприємств з Республіки Молдови та України отримають фінансування для реалізації бізнес-плану.
Джерело: http://izmail.maup.com.ua/news/uchast-studentiv-ta-vikladchiv-filii-v-proekti-eu4youth-vpliv-socialnih-innovacij-strategichne-partnerstvo

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.