У ЛьвДУВС обговорили тему протидії торгівлі людьми

 Із першокурсниками факультету №3 спілкувалися представниця ГО «Центр «Жіночі перспективи» Надія Костіна, а також інспектори ювенальної превенції Наталія Терещук та Діана Білич.

 

Перед початком зустрічі до присутніх звернулася завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова. «Всесвітній день протидії торгівлі людьми було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, аби підвищити рівень поінформованості громадян щодо масштабів цієї проблеми та допомогти людям, які постраждали від цього злочину. За даними представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, починаючи з 1991 року, від торгівлі людьми постраждали 260 тисяч українців. 50% із них – це молодь. 80% постраждалих - мають вищу або технічну освіту. Тож незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу, кожен може потрапити у тенета торгівлі людьми», - наголосила Олександра Захарова.

 4

Представниця Центру «Жіночі перспективи» Надія Костіна розповіла курсантам про види сучасного рабства, зокрема, звернула увагу на найбільш поширені з них – сексуальну експлуатацію та примусову працю.

 5

«Існують форми трудового й сексуального рабства, коли людей використовують проти їхньої волі. Усі ці проблеми актуальні не лише для України, а й для цілого світу – саме тому надзвичайно важливо говорити про них та спільно знаходити шляхи їх вирішення», – відзначила Надія Костіна.

 6

Представниця громадської організації презентувала курсантам комікси, створені фондом «Благополуччя дітей» у рамках проєкту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад». Ознайомившись із цими коміксами, вихованці вишу дізналися про типові випадки потрапляння людей у трудове та сексуальне рабство.

 7

Після цього юнаки та дівчата поділилися думками щодо шляхів попередження таких злочинів.

Присутнім також презентували соціальний відеоролик «Зупини торгівлю людьми», створений курсантами ЛьвДУВС, який переміг у конкурсі від ОБСЄ та проєкту «Працюй безпечно».

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2360-u-lvduvs-obhovoryly-temu-protydii-torhivli-liudmy

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.