Тетяна Гребеник підвела підсумки роботи Класичного фахового коледжу СумДУ за 2020 рік

Про те, що вдалося зробити спільними зусиллями працівників закладу та студентів в умовах карантинного року, 5 січня розповіла очолюваному трудовому колективу в своєму онлайн-звіті директорка закладу Тетяна Гребеник.

Зокрема, очільниця зазначила, що у 2020-му вдалося отримати акредитацію двох освітніх програм за рівнем «молодший спеціаліст» (спеціальності «Галузеве машинобудування», «Будівництво та цивільна інженерія»), а також проліцензувати нову спеціальність «Фізична культура і спорт» на початковому рівні вищої освіти. 

За підсумками вступної кампанії прийом на І курс у порівнянні з минулим роком збільшився на 11%.

Наразі в коледжі навчаються 809 студентів, 716 із яких за денною та 93 за заочною формами навчання. Кількість студентів, які навчаються на бюджеті, зросла, а от контрактників – дещо зменшилась.

Не зважаючи на карантин та періодичне впровадження дистанційного навчання студенти мають успіхи в навчанні. Так, цьогоріч 9 із них стали переможцями всеукраїнських предметних олімпіад платформи «На урок» з фізики, географії, біології, української мови та літератури.

Потужним є й кадровий потенціал освітнього закладу. Серед штатних працівників коледжу -  7   кандидатів наук, 40 викладачів вищої категорії, 20 – 1 категорії, 7- 2-ї та 11 спеціалістів. Двоє працівників у 2020-му році нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти», троє – подяками МОН і троє – грамотами Верховної Ради України, ще 26 – грамотами та подяками різних рівнів.

У своєму звіті директорка коледжу зупинилася також на питаннях співпраці з освітніми закладами України та міжнародній співпраці, що дало можливість підвищити кваліфікацію педпрацівників закладу та розширити можливості з надання професійної освіти.

Йшлося також про успіхи на ниві позанавчальної роботи закладу, розвиток матеріальної бази, основні наукові та науково-методичні результати, отримані педпрацівниками коледжу, про започаткування в місті осередку скаутського руху «Пласт» за участі викладачів коледжу тощо.

Фінальною частиною директорського звіту стало питання планування роботи на поточний – 2021 рік та основні напрямки діяльності коледжу.  

Джерело: https://kpt.sumdu.edu.ua/component/content/article/5-2012-01-17-09-40-02/2273--2020-

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.