Подяки Міністерства – двом викладачкам та представнику адміністрації закладу

Кожен з нагороджених зробив свій вагомий внесок у скарбничку педагогічного досвіду - свою власну та коледжу в цілому.

Так, В’ячеслав Вікторович Рязанцев працює в коледжі 19 років. Починав освітянський шлях викладачем спеціальних дисциплін на відділенні «Менеджмент та матеріалообробка». З 2010 року – обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи.

Відповідальний педагог, вмілий організатор освітнього процесу, що працює творчо і постійно підвищує свій теоретичний рівень. Як заступник директора неодноразово забезпечував успішне проходження акредитації освітніх програм та ліцензування нових спеціальностей в закладі, зокрема, "Землевпорядкування" (2012 р.)

Веде активну профорієнтаційну роботу. Має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «викладач-методист».

В’ячеслав Рязанцев неодноразово був нагороджений грамотами обласного рівня та Почесною відзнакою Конотопської міської ради «Феліца» (2018 р.).

Тетяна Миколаївна Радько - з 27 років педагогічного стажу 11 працює в КФК СумДУ.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач».

Досвідчений, відповідальний та ініціативний педагог. Займається науковою роботою, має публікації у збірниках тез наукових конференцій різних рівнів. Упорядник, голова редакційної колегії науково – популярного видання «Це нашої історії рядки. Книга нарисів з історії Політехнічного технікуму КІСумДУ у фактах, подіях іменах» (2018 р.)

Радько Т.І. має активну громадянську позицію, займається волонтерською діяльністю, є координатором осередку Національної скаутської організації України "Пласт" в м. Конотоп.

Нагороджена грамотами КМР та обласного управління освіти й науки.

Алла Іванівна Швидка роботі в Класичному фаховому коледжі віддала 18 років. Починала працювати на посаді вихователя. Протягом 2007-2018 років – обіймала посаду заступника директора з виховної роботи, з 2018 р. – працює викладачем.

Традиції та надбання, започатковані Швидкою А.І. під час перебування на посаді заступника директора з виховної роботи, сьогодні підтримуються не лише в закладі, а й на рівні міста та регіону (наприклад, День вишиваної сорочки, відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця» тощо).

Велику увагу Швидка А.І. приділяє організації роботи з обдарованими студентами, залучає їх до наукової роботи, постійно бере участь у науково-методичних конференцій викладачів, співробітників і студентів Конотопського інституту СумДУ, тісно співпрацює з благодійним фондом «Відень». Завдяки такій співпраці з вересня 2016 року функціонують студентські клуби за інтересами. Один з них, а саме тематичний клуб «Погляд», очолює Алла Іванівна.

За час роботи в закладі нагороджена Грамотою міської ради, обласного управління освіти й науки, Департаменту освіти й науки Сумської ОДА.

Вітаємо колег і бажаємо нових успіхів, незгасаючого ентузіазму та авторитету в колективі. Будьте й надалі прикладом для наслідування! Здоров’я вам, нових амбітних планів та успішної їх реалізації.

Джерело: https://kpt.sumdu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.