Перший в Україні smart-форум «Make IT SMART»

  У Харкові відбувся форум трансформацій «Make IT SMART», у якому взяла участь помічник ректора з соціально-економічного розвитку Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Світлана Сисоєва.

Захід, на якому були представлені сучасні smart-технології різних міст України, організовано за підтримки Офісу реформ Харкова, «Vodafone Україна», «Huawei Україна». Спікерами форуму стали експерти і працівники місцевого самоврядування з міст Великої Британії, Австрії, Греції, Китаю та України. На захід завітали поважні гості: Терехов Ігор Олександрович, перший заступник Харківського міського голови; Устинова Ольга, генеральний директор «Vodafone Україна»; Ма Ци, директор «Huawei Україна».

   Під час форуму обговорювали такі теми: «Міжнародний досвід», «Міський досвід», «Інновації, що впливають на міста», «Smart-рішення для міст». Також працювала експо-зона, де учасники мали нагоду побачити на власні очі сучасні технології від провідних компаній України та світу.

   За словами організаторів, головне завдання форуму – упровадження інноваційних технологій у буденне життя харків’ян і залучення іноземних інвестицій. Присутнім продемонстрували найпередовіші технології, які вже застосовують у великих європейських містах.

    Один із проектів, які почали реалізовувати в Україні, – це так звані «розумні» лічильники. Вони здатні передавати інформацію дистанційно, що полегшить роботу комунальних підприємств будь-якого міста.

    Дякуємо організаторам заходу за можливість долучитися до сучасних технологій і отримати нові знання.

Джерело: https://knau.kharkov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.