МОН і Мінсоцполітики продовжили терміни апробації проєкту Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання

Апробація проєкту розпочалась 17 лютого 2020 року у Вінницькій, Дніпропетровській, Харківській областях. Проте через введення карантинних обмежень реалізовувалася лише у теоретичній складовій.

Визначені заклади, установи і організації будуть проводити практичну підготовку асистента дитини до 30 листопада 2020 року з дотриманням протиепідемічних заходів на період дії карантину.

 

Державний стандарт супроводу під час інклюзивного навчання визначає зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання, показники її якості для суб’єктів, які надають цю послугу.

Застосовується для: 

  • організації надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання дітям, які відповідно до висновку ІРЦ потребують супроводу під час перебування в закладах освіти (крім позашкільних) та яких зараховано до відповідного закладу;
  • здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання.

Асистент дитини – соціальний робітник, один із батьків отримувача соціальної послуги або законний представник, які безпосередньо виконують заходи, що складають зміст соціальної послуги, та пройшли відповідну підготовку за програмою, затвердженою Мінсоцполітики.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.