Медальний врожай робінгудів ЛДУФК на чемпіонаті України-2019

У Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився чемпіонат України-2019 зі стрільби з лука в приміщенні. За найвищі нагороди та титул чемпіона України змагались 255 лучників в олімпійському дивізіоні та стрільбі з блочного лука, які представляли 14 областей України та місто Київ.
Зазначимо, що чемпіонат України був одним з останніх етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди зі стрільби з лука, що братиме участь у чемпіонаті Європи-2019 зі стрільби з лука в приміщенні, який відбудеться з 26-го лютого по 2-е березня 2019 року в турецькому місті Самсун. Як завжди, на змаганнях робінгудів серед переможців та призерів було чимало представників Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, в особистій першості серед чоловіків не було рівних ветерану збірної України, випускнику ЛДУФК Маркіяну Івашку, який у фіналі «перестріляв» Микиту Шишкіна із Сум. До особистого «золота» Маркіян додав командне «срібло», виступаючи у складі першої збірної Львівщини разом із Сергієм Макаревичем та ще одним знаменитим випускником нашого вишу Георгієм Іваницьким.

У фіналі львів’яни поступилися сумчанам. Ще двоє представників ЛДУФК – магістр факультету фізичної культури і спорту Юрій Гавелко та третьокурсник факультету післядипломної і заочної освіти Олександр Бойко разом з Ярославом Мокринським стали бронзовими призерами у командній першості в складі другої збірної Львівщини.

За результатами особистої першості серед жінок серед призерів львів’янок не було. Натомість у командних змаганнях перша збірна Львівщини стала чемпіоном, вигравши в фіналі у команди Чернівецької області. Приємно, що команда з Галичини була повністю укомплектована представницями ЛДУФК. «Золото» здобули лідер збірної України, випускниця нашого вишу Вероніка Марченко, магістрант факультету фізичної культури і спорту Анастасія Дмитренко та студентка факультету післядипломної і заочної освіти Соломія Трапезнікова. Ще одна випускниця ЛДУФК Катерина Соколенко разом із своїми подругами по другій збірній Львівщини Ольгою Сенюк та Соломією Гнип стала бронзовим призером командного турніру.

Не залишилися представники нашого Університету без нагород і в змаганнях з блочного луку. В особистій першості бронзовими призерами у турнірі серед чоловіків та жінок стали відповідно випускники Іван Дзядик і легендарна Катерина Палеха, яка раніше багато років з успіхом виступала на змаганнях лучників в олімпійському дивізіоні. Окрім того чоловіча збірна Львівщини, у складі якої разом з Іваном Дзядиком виступали Богдан Кіщак та студент четвертого курсу факультету післядипломної і заочної освіти Сергій Атаманенко, виборола срібний комплект медалей. А випускник ЛДУФК Іван Мазепа у командних змаганнях став чемпіоном України.