Медальний покер борчинь ЛДУФК на молодіжній першості України

Упродовж трьох днів Івано-Франківськ вперше приймав чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років. Загалом на килимах Універсального манежу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання боротьбу за титул і медалі вели понад 300 борців та борчинь з усіх куточків нашої країни.

Щодня проходили змагання у п’яти категоріях як жіночої так і чоловічої статі. Традиційно не з пустими руками повернулися додому студентки кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Цього разу у їхньому активі чотири медалі – одна золота, одна срібна та дві бронзові.

У найважчій ваговій категорії до 76 кг фахівці головним фаворитом називали студентку четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Анастасію Шустову. І чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи на сто відсотків виправдала видані їй аванси. Вихованка заслуженого тренера України Андрія Пістуна, який, між іншим, вищу освіту здобував у стінах нашого Університету, впевнено провела усі сутички, в тому числі й фінальну і в підсумку зійшла на найвищу сходинку медального подіуму, здобувши золоту медаль.

Дві одногрупниці Насті, сестри Ірина та Анастасія Остапук змагалися в одній ваговій категорії – до 62. У підсумку кожна отримала по нагороді. Ірина стала срібним призером, а Анастасія – бронзовим. Третє місце посіла і тим самим завоювала бронзову медаль й Анна Губко, яка боролося у ваговій категорії до 57 кг.

Тож вітаємо спортсменок, їх особистих тренерів та увесь педагогічний колектив кафедри атлетичних видів і бажаємо нових спортивних звершень та перемог як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.

Джерело: http://ldufk.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.