МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З 2020 РОКУ ГОТУВАТИМУТЬ У ПОЛІТЕХУ

Рішенням ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол №147 від 15 серпня 2019 р.) Політехнічний технікум Конотопського інституту СумДУ отримав право на підготовку молодших бакалаврів за спеціальністю 015 Професійна освіта. Будівництво (ліцензійний обсяг 75 осіб).
Отримавши диплом молодшого бакалавра за спеціальністю 015 Професійна освіта. Будівництво, випускники Політеху зможуть займати такі посади, як майстер виробництва, технік-будівельник, майстер виробничого навчання, вихователь професійно-технічного навчального закладу, педагог професійного навчання та інші.
Вітаємо колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ з новим історичним вагомим досягненням. Досвід та практичні здобутки багатьох поколінь працівників закладу щодо організації освітнього процесу в цілому та позанавчального зокрема стали вагомим підґрунтям для започаткування нового напрямку підготовки професіоналів галузі знань «Освіта/Педагогіка». Збережемо підготовку педагогічної освіти в Конотопі!
Політех - на шляху до розширення багатопрофільності. Проектна група (керівник Т.Волосюк ) і відділ ліцензування та акредитації (керівник М.Іващенко) працюють над ліцензуванням нової освітньої програми з даної галузі. Підходять до справи професійно, комплексно. Так тримати!
ПОЛІТЕХ – ЦЕ ҐРУНТОВНО , ПРЕСТИЖНО, ПЕРСПЕКТИВНО!

рпаро

Джерело: https://kpt.sumdu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.